Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Łóżka dziecięce ze zjeżdżalnią

Łóżko to niezbędny element wyposażenia każdego dziecięcego pokoju. W okresie niemowlęcym do wyboru mamy łóżeczka ze szczebelkami albo turystyczne. Jednak dla dzieci mniej więcej od 3 roku życia potrzebne są już inne rozwiązania. W tym przedziale wiekowym rynek mebli dziecięcych ma wiele do powiedzenia. W pogoni za oryginalnym rozwiązaniem należy pamiętać jednak o funkcyjności i bezpieczeństwie. Dla osób, które cenią te dwie cechy, a dodatkowo chcieliby czegoś unikatowego stworzono rozwiązanie idealne – łóżka ze zjeżdżalnią.

Oferta łóżek ze zjeżdżalnią

Łóżka dziecięce z opcją zjeżdżalni mają w swojej ofercie Meble Aldo. Wśród oferowanych produktów można znaleźć propozycję pochodzące z dwóch firm: belgijskiej VP Company i duńskiej Hoppekids. 

                                     Dziecięce łóżko z litego drewna ze zjeżdżalnią Birdy - Pino Grey III

VP to rodzinna firma funkcjonująca na rynku od 1952 roku. To co ich wyróżnia to wysoka jakość materiałów użytych do produkcji mebli, które posiadają wszelkie certyfikaty i są zgodne z normami Unii Europejskiej w zakresie bezpieczeństwa dzieci.  

Łóżko dziecięce ze zjeżdżalnią Dallas white

Podobnie Hoppekids podchodzi do tematu mebli. Według właścicieli firmy meble dziecięce to nie tylko element wyposażenia pokoju, który ma spełniać praktyczne potrzeby. To również miejsce zabaw, które powinno odzwierciedlać młodego właściciela i stanowić dla niego bezpieczną bazę rozwijającą wyobraźnię. Ponadto łóżka dziecięce jak i inne meble Hoppekids są bezpieczne i trwałe. W końcu stworzono je z myślą jak o długoletnim towarzyszu dziecięcych przygód.

 

Co wyróżnia łóżka ze zjeżdżalnią?

Łóżka ze zjeżdżalnią w ofercie Mebli Aldo wyróżniają się dowolnością w kompletowaniu. To jaki ostateczny efekt zostanie osiągnięty będzie zależało od nas samych. Dzięki temu można dopasować mebel jak najlepiej do dziecka. W produktach z firmy VP Klienci sami podejmują decyzję co do poszczególnych elementów. Wybrać można tkaninę wokół łóżka, baldachim oraz wiszące kieszenie. Wśród dostępnych wzorów są zarówno te skierowane do chłopców jak i do dziewcząt. Dla młodych dżentelmenów zaprojektowano między innymi motyw wozu strażackiego, dinozaurów i  podróży kosmicznej. Dziewczynki z kolei mogą za pomocą łóżka przenieść się na łąkę z jednorożcami, albo stać się małą księżniczką. Ilość kombinacji, dekoracji i kolorów konstrukcji jest niezliczona. 

                                      Łóżko dziecięce ze zjeżdżalnią i szufladami Pino szare

W ofercie duńskiego producenta również można znaleźć wzór dinozaura i jednorożca, a ostateczny efekt zależny jest od dodatków. Można wybierać wśród poduszek różnego typu i materiału wokół łóżka. Wszystko jest bardzo estetyczne, wykonane z najwyższą starannością i myślą o bezpieczeństwie dziecka. Dlatego w tych łóżkach nie znajdziemy ostrych krawędzi, a na całej długości powierzchni przeznaczonej do spania montowana jest barierka. 

Niewątpliwą zaletą łóżek ze zjeżdżalnią jest możliwość wykorzystania przestrzeni znajdującej się pod łóżkiem. Z racji tego, że do łóżka zamontowana jest zjeżdżalnia samo łóżko znajduje się na podwyższonej konstrukcji. By dziecko mogło położyć się na materacu, musi się wspiąć po drabince. To kolejny plus i możliwość zabawy. Łóżka piętrowe do tej pory były zarezerwowane jedynie dla rodzeństwa mieszkającego w jednym pokoju. Teraz i jedynacy i rodzeństwo posiadające swoje pokoje może cieszyć się z łóżka, do którego trzeba dostać się schodkami.

                                                       Łóżko dziecięce ze zjeżdżalnią Scotti Astro complete

Dla kogo łóżka ze zjeżdżalnią to dobre rozwiązanie?

Łóżka dziecięce ze zjeżdżalnią to rozwiązanie idealne dla każdego dziecka. Sama zjeżdżalnia przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Po tym okresie można ją po prostu zdemontować. Podobnie z resztą jak dodatki w postaci materiałów wokół łóżka. Po tych zabiegach łóżko dalej spełnia swoją rolę i pasuje już nie tylko dziecku, ale i nastolatkowi nawet do 18 roku życia. 

Zatem łóżka ze zjeżdżalnią nie są tylko rozwiązaniem dla dzieci w wieku przedszkolnym. To inwestycja na długi czas, gdzie nie trzeba obawiać się o wytrzymałość konstrukcji, bo łóżka dziecięce firm Hoppekids i VP Company to produkty najwyżej jakości. Jedyną rzeczą na jaką warto zwrócić uwagę to powierzchnia pokoju i wymiar jaki możemy zagospodarować na łóżko. Szerokość łóżka ze zjeżdżalnią wynosi 223 cm, wysokość łącznie z barierką 103 cm, a całkowita długość łóżka to 208 cm. Jeśli tylko dysponujemy taką powierzchnią, to łóżka ze zjeżdżalnią są bardzo pomysłowym, wielofunkcyjnym i bezpiecznym rozwiązaniem.