Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Łóżka dziecięce z przestrzenią do przechowywania

Absolutna większość rodziców bardzo dobrze zna ten problem, gdzie i jak bezpiecznie oraz elegancko przechować wszystkie książki, czasopisma i zabawki tak często porozrzucane bez ładu i składu po całym pokoju dziecięcym? Rozwiązaniem, i to bardzo oszczędnym, może być łóżko z przestrzenią do przechowywania, zwłaszcza jeżeli w pokoju nie ma możliwości ustawienia obszernej szafy czy komody. Tematem dzisiejszego artykułu będą właśnie łóżka, które oprócz miejsca do spania oferują sporą przestrzeń do przechowywania i to na porównywalnej powierzchni. Oferta takich konstrukcji jest bardzo szeroka, a dzięki rosnącemu zainteresowaniu klientów, ciągle się poszerzająca. Współczesna oferta obejmuje nie tylko łóżka w białym wykonaniu, ale coraz częściej pojawiają się kolekcje oferujące całą gamę kolorów.

 

                                                               

 

Na pierwszym ze zdjęć przedstawiamy łóżko dziecięce z parą szuflad i półką do odkładania w całej długości łóżka. Autorem tej konstrukcji jest francuski producent. Łóżko Sleep jest tegoroczną nowością w ofercie naszego sklepu, mimo to dostępne jest w bardzo atrakcyjnej cenie. Bardzo praktyczna, elegancka i wysoko oceniana przez klientów jest możliwość zmiany koloru tła półki. Tło półki tworzy obustronnie (dwukolorowo) pomalowana płyta, a klient sam wybiera kolor który bardziej mu odpowiada.

 

 

Łóżka dziecięce holenderskiego producenta

Szeroką ofertę łóżek dziecięcych z przestrzenią do przechowywania przedstawia również holenderski producent. Łóżka tego producenta umieszczone są na podwyższeniu większym od konkurencyjnych, co pozwala mu na umieszczenie zaskakująco obszernych szuflad i pojemników. Łóżka tego producenta zachowują proste, ale nowoczesne linie i oferują bardzo różnorodny układ przestrzeni do przechowywania.

 

  

 

Na kolejnych zdjęciach przedstawiamy dwie podobne konstrukcje o różnym układzie przestrzeni do przechowywania. Na pierwszym ze zdjęć widoczne jest łóżko z szafkami po bokach i szufladami w środku. Drugie z przedstawionych łóżek dysponuje tylko szufladami różnej wielkości. Wspólnym mianownikiem obu konstrukcji jest półka do odkładania umieszczona nad środkowymi szufladami. Łóżka przeznaczone do wyposażenia pokoju dziecięcego dla dziewcząt tak i dla chłopców, w zależności od zastosowanej pościeli lub dekoracji. Podstawą uniwersalnego zastosowania jest wykonanie w neutralnej kolorystyce, w tym wypadku w kolorze białym. Na zdjęciu poniżej widoczny jest kompletny zestaw pokoju dziecięcego, w którym łóżko zostało uzupełnione o praktyczną dostawkę.

 

                                                                      

 

Ze względu na bardzo atrakcyjną cenę dostawki, uważamy że to bardzo opłacalna inwestycja. Dostawka wyraźnie poszerza przestrzeń do przechowywania nie zajmując przy tym wiele dodatkowej powierzchni. Na zdjęciu łatwo ocenić wygląd i szerokie możliwości zastosowania tej konstrukcji. Pomimo znacznej przestrzeni do przechowywania łóżko nie zajmuje o wiele większą powierzchnię w porównaniu z tradycyjną konstrukcją.

 

 

Tanie łóżko dziecięce z przestrzenią do przechowywania

Łóżko z dostawką to, jak łatwo się domyślić, idealne rozwiązanie zwłaszcza do małych pomieszczeń przeznaczonych do aranżacji pokoju dziecięcego. Dostawka znacznie poszerza możliwości przechowywani. Dostawka łóżka Charley (widoczne na ostatnim z dołączonych zdjęć) tworzy praktyczną półkę do odkładania książek lub dekoracji po całej długości łóżka. Trudno się więc dziwić, że łóżko to należy do najpopularniejszych łóżek dziecięcych dla dzieci w wieku od 3 do 18 lat, i to od samego początku wprowadzenia go do oferty.

 

                                                                   

 

Charley to bardzo popularna konstrukcja zaprojektowania specjalnie do małych mieszkań w blokach. Do produkcji tego łóżka zastosowano płytę laminowaną, prostą w utrzymaniu i konserwacji. Przedstawione łóżko dostępne jest również bez dostawki, co poszerza zakres możliwości jego zastosowań i też chyba w pewnym stopniu przyczyniło się do jego ogromnej popularności.