Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Łóżka dziecięce w postaci samochodów

Dla miłośników wyraźnych i tematycznych mebli przeznaczona jest oferta belgijskiego producenta. Przedstawia on szeroką ofertę łóżek dziecięcych imitujących samochody wyścigowe czy strażackie, lub uroczy samochodzik dziewczęcy i bajkową karocę. Do dyspozycji są nie tylko łóżka dziecięce, ale również kolejne meble do wyposażenia pokoju dziecięcego utrzymane w podobnym stylu. Nietypowe łóżko w postaci samochodu strażackiego możemy uzupełnić o szafę w postaci retro stacji paliw. Oferta ta może być cennym źródłem inspiracji do aranżacji pokoju dziecięcego.

 

 

Łóżka dziecięce dla chłopców

Łóżka dziecięce w postaci samochodu wyścigowego, czy wozu strażackiego są bardzo popularne wśród chłopców i trudno się dziwić, że oferta takich właśnie łóżek jest szeroka pod względem konstrukcji i kolorów. Istnieje nawet możliwość zamówienia dziecięcego łóżka piętrowego w formie wozu strażackiego, idealna w wypadku kiedy mamy w domu dwójkę małych strażaków. Przeważającymi kolorami tych tematycznych kolekcji są czerwony i niebieski.

 

    

 

 

Nie jest chyba wielką tajemnicą, że najbardziej popularne są łóżka dziecięce w postaci samochodów wyścigowych. Pod względem szczegółowości i wierności wykonania, produkty belgijskiego producenta należą do najwierniejszych designów jakie mieliśmy okazję prezentować na naszych stronach. Felgi i opony są nie do odróżnienia od prawdziwych. Łóżka te pomimo swego typowo dziecięcego wyglądu, oferują komfortową powierzchnię spania 90x200 cm. Łóżko mogą więc wykorzystywać przedszkolaki tak samo jak nastolatki, oczywiście o ile mają na to ochotę.

 

                                                                      

 

Wszystkie oferowane łóżka tego typu są bardzo bezpieczne i posiadają barierki bezpieczeństwa dyskretnie wkomponowane do konstrukcji. Kolejnym elementem bezpieczeństwa są zaokrąglone krawędzie.

 

 

Łóżka dziecięce dla dziewcząt

Łóżko dziecięce dla dziewcząt w postaci samochodu może brzmi nie za bardzo przekonująco, ale mamy nadzieję że modele na dołączonych zdjęciach przekonają Państwa do siebie. Projekty tematycznychłóżek dziecięcych są wyjątkowe, unikalne a nawet bajkowe, jak w wypadku łóżka w postaci karocy.

 

  

 

Na zdjęciach widoczne są przykłady tematycznych łóżek dziecięcych dla dziewcząt. Przeważający kolor różowy chyba nie jest dla nikogo zaskoczeniem. W ofercie mebli dziecięcych znajdziemy wiele elementów w podobnej kolorystyce, dzięki którym możemy uzupełnić pokój dziecięcy o kolejne meble.

 

Największy atut prezentowanych dzisiaj mebli, jest zarazem jedynym chyba ich minusem. Typowo dziecięcy wygląd, prędzej czy później traci na atrakcyjności i trzeba się liczyć z faktem, że dorastające dziecko w pewnym okresie poczuje się w takim łóżku niezbyt komfortowo i będzie potrzebna kolejna aranżacja pokoju dziecięcego, tym razem na pokój studencki. Oferta belgijskiego producenta jest wyjątkowa nie tylko pod względem wyglądu, ale również pod względem jakości. Materiałem do produkcji jest połączenie płyty MDF i płyt laminowanych. Markowe meble są gwarancją wysokiej jakości.