ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Łóżeczko dziecięce Puffy 10.111.1601

Producent: New Joy
Kod: NEWJ00109-2016
1 862 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 102 cm
Głębokość: 82 cm
Długość: 134 cm
Powierzchnia spania: 70x130 cm
Cena łóżeczka niemowlęcego: z szufladami, stelażem, bez materaca
Materiał: płyta MDF
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biało-beżowy
Kraj pochodzenia: Turcja
Wydłużona gwarancja: 7 lat
Transport: Darmowy
Pokój dziecięcy filtr: dla niemowlaka

Łóżeczko niemowlęce z wydłużoną gwarancją

Decydując się tylko na łóżeczko dziecięce (ustawiane na przykład w sypialni rodziców) i odkładając kompletne wyposażenie pokoju dziecięcego na później, warto zapoznać się bliżej z przedstawianym aktualnie łóżeczkiem dziecięcym Puffy, które idealnie nadaje si do tego celu. Planując wykorzystanie łóżeczka na okres dłuższy niż tylko 3 lata, w kolekcji Puffy mamy również do dyspozycji rozkładane łóżeczko, z możliwością wykorzystania do lat piętnastu dziecka. Decyzja należy do Państwa. Prezentowane obecnie tradycyjne łóżeczko niemowlęce oferuje powierzchnię spania 70x130 cm, stelaż i zestaw dwu szuflad. Łóżeczko wysoce jakościowe pozwalające producentowi na wydłużenie gwarancji do 7 lat.

 

Producent markowych mebli dziecięcych z gwarancją wydłużoną do 7 lat, kładzie nacisk jakość, oryginalny wygląd, nieszkodliwość dla zdrowia oraz szerokie możliwości praktycznego wykorzystania. Materiałem do produkcji jest płyta MDF. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Stelaż i szuflady w cenie. Darmowy transport na terenie całego kraju. New Joy
Markowe meble dziecięce New Joy z wydłużoną gwarancją i oryginalnym designem. Firma New Joy prezentuje meble dziecięce nowej generacji. Praktyczne, bezpieczne, eleganckie i jakościowe. To wszystko udokumentowane posiadanie certyfikatów GS security test, E1, TSE, ISO.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Łóżeczko dziecięce Adele P1K.601

Łóżeczko dziecięce Adele P1K.601

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
1 312 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie