ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)
Darmowy transport

Łóżeczko dziecięce Kirsten P28.602

Producent: Gaut
Kod: GA0025
1 641 zł
Dostępność:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 88 cm
Szerokość: 146 cm
Głębokość: 79 cm
Powierzchnia spania: 70 x 140 cm
Cena łóżeczka niemowlęcego: ze stelażem, bez materaca
Materiał: płyta MDF
Wykonanie: obrzeża ABS
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: dąb-biały
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy

Łóżeczko dziecięce Kirsten P28.602

Kolekcja Kristen mebli dziecięcych dla niemowląt oferuje kilka wersji łóżeczek dziecięcych. Od najprostszych, które teraz oferujemy, do bardziej wyrafinowanych, które można znaleźć pod tą samą nazwą w naszym sklepie, lub w opisie poniżej. Francuski producent kładzie nacisk na jakość, i szczegółowe wykonanie, ale przede wszystkim bezpieczeństwo i wylory zdrowotne, ponieważ są to meble przeznaczone dla niemowląt.

 

Podstawowe parametry łóżeczka dziecięcego

Pierwsze pół roku życia dziecko przeważnie śpi. Dlatego łóżeczko dziecięce musi zapewniać zdrowy rozwój dziecka na maksymum. Zdrowy rozwój zapewnia wysokiej jakości, nieszkodliwym dla zdrowia, materiał. Takie  właśnie jest łóżeczko dziecięce z kolekcji Kirsten.

 

Certyfikat ISO 9001 - Jakość
Certyfikat ISO 14001 - gwarancja na meble od 3-5 lat
Certyfikat ISO 18001 - bezpieczne w używaniu,nieszkodliwe dla zdrowia

 

Łóżeczko dziecięce należy do kolekcji mebli dla niemowląt. Oznacza to, że można kupić kolejne pojedyncze elementy, które są przeznaczone do kompletenego wyposażenia dziecięcego pokoju. Możemy również polecić bardzo wysokiej jakości materace dla dzieci czeskiego producenta. Co jeszcze łóżeczko oferuje w podstawowych parametach?

 

- Powierzchnia do spania 70x140 cm
- Stelaż w cenie łóżeczka
- Materiałem wykorzystanym do produkcji jest wysokiej jakości płyta MDF
- Krawędzie wykończone obrzeżami ABS
- Ciepłe naturalne kolory na czołach łóżeczka
- Darmowy transport na terenie całego krajuWysokiej jakości meble dziecięce dla niemowląt marki Gami są kosztowne, ale dają ci pewność, że zrobiłeś maksimum dla zdrowego rozwoju dziecka.Gautier
Zespół projektantów z firmy Gautier z przyjemnością przedstawia bardzo ciekawą kolekcję mebli. Produkcja jest czysto francuska, a skupia się przede wszystkim na harmonii, szczerości oraz spójności. Filozofia, która ma na celu ciągłe zwiększanie jakości a zarazem kładzie nacisk na szczegóły.
Producent przynosi wzornictwo i styl na miarę dni dzisiejszych, a zarazem jest pozytywnie nastawiony do problematyki ochrony środowiska naturalnego, zwłaszcza pod kątem produkcji. Dowodzi tego posiadaniem wiele certyfikatów.

    

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie