ceneo
Obsługa klienta: +48 796 693 889 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
Meble francuskie
0
0 zł
Koszyk jest pusty
0

Nie zrobisz dobrego wrażenia dwa razy. Zrób dobre wrażenie u swych gości zjawiskowym przedpokojem.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Twoja łazienka zasługuje na to, żeby wyglądać tak pięknie, jak Ty. Uczyń swoją łazienkę prześliczną.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Coś tak przyziemnego, jak meble do przechowywania rzeczy, również mogą być piękne. Wejdź i przekonaj się.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Łóżeczko dziecięce Douce Nuit P0U.601

Producent: Gaut
Kod: GA00142-2015
1 571 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Kolor: biało-szary
Wysokość: 82 cm
Szerokość: 64 cm
Długość: 124 cm
Powierzchnia spania: 60 x 120 cm
Cena łóżeczka niemowlęcego: ze stelażem, bez materaca
Stelaż: dwie możliwe pozycje
Materiał: płyta MDF
Wykonanie: obrzeża ABS
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy
Pokój dziecięcy filtr: dla niemowlaka

Łóżeczko dziecięce musi być jakościowe

Największy nacisk na jakość kładziony jest zwłaszcza u mebli dla niemowląt. Materiał wykorzystany do produkcji jak i wykończenie materiału muszą być nieszkodliwe dla zdrowia, co najlepiej dokładaj certyfikaty jakości. Właśnie takie meble dla niemowląt oferuje francuski producent prezentowanego aktualnie łóżeczka dla niemowląt. Łóżeczko o powierzchni spania 60x120 cm. Motywy gwiazdek zastosowane na meblach tej kolekcji na pewno mogą się spodobać. Z elementów kolekcji można kompletnie wyposażyć pokój dziecięcy dla niemowląt. Łóżeczko dziecięce w cenie z pozycjonowanym w dwu poziomach stelażem. Producent dobrał też odpowiednio neutralną kolorystykę. Połączenie kolorów białego z szarym jest idealną kombinacją dla niemowlęcia, które musi stopniowo przyzwyczajać się do otaczającego go świata. Nawet jeżeli zdecydowali się Państwo na zakup tylko łóżeczka dziecięcego to jednak gorąco polecamy komodę z przewijakiem. Przez następne trzy lata niczego więcej nie będą Państwo potrzebować.

 

Francuski producent certyfikowanych, markowych mebli dziecięcych kładzie wielki nacisk na jakość. Materiałem do produkcji jest płyta MDF z obrzeżami ABS na wybranych elementach. Dostawa łóżeczka w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Cena ze stelażem pod materac 60x120 cm. Darmowy transport na terenie całego kraju.Certifikat ISO 9001 - jakość
Certifikat ISO 14001 - gwarancja 2 - 5 lat
Certifikat ISO 18001 - bezpieczne w używaniu, nieszkodliwe dla zdrowia

 

Łóżeczko nie tylko dla niemowlaka?

W ramach tej kolekcji francuski producent oferuje również łóżeczko o powierzchni spania 70x140 cm, z możliwością rozłożenia do postaci tradycyjnego łóżka dziecięcego bez barierek i tej samej powierzchni spania, czyli bez potrzeby kupowania nowego materaca. W ten sposób uzyskujemy łóżko o powierzchni spania lepiej dostosowanej do wzrostu dziecka w wieku przedszkolnym, a dziecko lepiej i w sposób bardziej komfortowy przyzwyczai się do spania w łóżku bez barierek. Kolejnym plusem jest odłożenie aranżacji pokoju dziecięcego do wieku kiedy dziecko ma już ukształtowany własny gust i własne zainteresowania, więc prościej nam wyjść naprzeciw jego zapotrzebowaniom. Oczywiście wielkim plusem jest też wydłużenie okresu eksploatacji, nawet do sześciu lat (w zależności od wzrostu dziecka). 

 

Gautier
Zespół projektantów z firmy Gautier z przyjemnością przedstawia bardzo ciekawą kolekcję mebli. Produkcja jest czysto francuska, a skupia się przede wszystkim na harmonii, szczerości oraz spójności. Filozofia, która ma na celu ciągłe zwiększanie jakości a zarazem kładzie nacisk na szczegóły.
Producent przynosi wzornictwo i styl na miarę dni dzisiejszych, a zarazem jest pozytywnie nastawiony do problematyki ochrony środowiska naturalnego, zwłaszcza pod kątem produkcji. Dowodzi tego posiadaniem wiele certyfikatów.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Łóżeczko dziecięce Little Town P69.601

Łóżeczko dziecięce Little Town P69.601

Przybliżony czas dostawy: 3 - 4 tygodnie
1 350 zł
Łóżeczko dziecięce Am Stram Gram P0T.601

Łóżeczko dziecięce Am Stram Gram P0T.601

Przybliżony czas dostawy: 3 - 4 tygodnie
1 777 zł
Zapisz się do newslettera

Oferty maksymalnie 2x w miesiącu.
Możesz zrezygnować w każdym momencie.