ceneo
Obsługa klienta: +48 796 693 889 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
Meble francuskie
0
0 zł
Koszyk jest pusty
0

Nie zrobisz dobrego wrażenia dwa razy. Zrób dobre wrażenie u swych gości zjawiskowym przedpokojem.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Twoja łazienka zasługuje na to, żeby wyglądać tak pięknie, jak Ty. Uczyń swoją łazienkę prześliczną.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Coś tak przyziemnego, jak meble do przechowywania rzeczy, również mogą być piękne. Wejdź i przekonaj się.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Łóżeczko dziecięce aż do dorosłości Clapotis P0M.605

Producent: Gaut
Kod: GA00124-2015
3 302 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Kolor: biało-szary
Wysokość (cm): 102 cm
Szerokość (cm): 77 cm
Długość (cm): 204 cm
Powierzchnia spania: 60x120 - 90x200 cm
Stelaż: dwie możliwe pozycje
Materiał: płyta MDF
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy
Łóżko dziecięce: rozłożone -100x69x204 cm
Komoda: 81x78x66 cm

Łóżeczko dziecięce z możliwością wykorzystania do wieku dorosłego

To właśnie oferuje praktyczny i wręcz unikalny design łóżeczka dziecięcego francuskiego producenta. Nowa generacja łóżeczek dziecięcych oferuje szerokie możliwości zastosowania. Łóżeczko dziecięce o powierzchni spania 60x120 cm jest jednym z elementów kolekcji Clapotis. W formie złożonej łóżeczko jest odpowiednim miejscem do spania dla dziecka do lat trzech. Częścią składową łóżeczka jest również komoda z przewijakiem, koncentrująca wszystkie potrzebne do przewijania akcesoria w jednym miejscu i będąca najbezpieczniejszym miejscem do przewijania. Po odrośnięciu dziecka możemy w bardzo prosty sposób rozłożyć łóżko do postaci tradycyjnego łóżka dziecięcego, o powierzchni spania 90x200 cm, i komody. Powierzchnia spania odpowiednia nawet dla osoby dorosłej. Zapewne zgodzą się Państwo z nami, że taka konstrukcja jest w stanie zaoszczędzić znaczne środki finansowe, ponieważ nie ma potrzeby zakupu kompletnego wyposażenia pokoju dla ucznia, ale wystarczy tylko uzupełnić łóżko z komodą o biurko z krzesłem Ewentualnie można dokupić również szafę, która jest częścią składową kolekcji Clapotis.

 

Francuski producent certyfikowanych, markowych mebli znany z pomysłowych konstrukcji i wysokiej jakości. Kolekcja mebli dziecięcych oszczędzająca czas i pieniądze. Wysoka jakość gwarantująca długi okres użytkowania. Cena ze stelażem. Materiałem do produkcji jest płyta MDF z obrzeżami ABS na wybranych elementach. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju. Certifikat ISO 9001 - jakość
Certifikat ISO 14001 - gwarancja 2 - 5 lat
Certifikat ISO 18001 - bezpieczne w używaniu, nieszkodliwe dla zdrowia

 

Kolejne możliwości mebli kolekcji Clapotis

Oprócz łóżeczka rozkładanego na tradycyjne łóżko, kolekcja Clapotis oferuje szereg możliwości. Dla tych z Państwa, którzy potrzebuję pokoju dla niemowlęcia do lat trzech, a później planują Państwo kompletną aranżację pokoju dziecięcego, w ramach kolekcji jest również do dyspozycji tradycyjne łóżeczko dziecięce bez możliwości rozłożenia. Łóżeczko oferuje powierzchnię spania 60x120 cm i przeznaczone jest dla dzieci do lat trzech. Do dyspozycji mamy również łóżeczko rozkładane z możliwością wykorzystania do wieku przedszkolnego. Łóżeczko to oferuje powierzchnię spania 70x140 cm niezmienną po rozłożeniu. Łóżko dziecięce pod materac 70x140 cm jest więc idealnym etapem przejściowym z łóżeczka dziecięcego do łóżka o powierzchni 90x200 cm. Kolekcja Clapote francuskiego producenta to design nowej generacji.Gautier
Zespół projektantów z firmy Gautier z przyjemnością przedstawia bardzo ciekawą kolekcję mebli. Produkcja jest czysto francuska, a skupia się przede wszystkim na harmonii, szczerości oraz spójności. Filozofia, która ma na celu ciągłe zwiększanie jakości a zarazem kładzie nacisk na szczegóły.
Producent przynosi wzornictwo i styl na miarę dni dzisiejszych, a zarazem jest pozytywnie nastawiony do problematyki ochrony środowiska naturalnego, zwłaszcza pod kątem produkcji. Dowodzi tego posiadaniem wiele certyfikatów.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Rozkładane łóżeczko dziecięce Am Stram Gram

Rozkładane łóżeczko dziecięce Am Stram Gram

Przybliżony czas dostawy: 3 - 4 tygodnie
2 568 zł
Zapisz się do newslettera

Oferty maksymalnie 2x w miesiącu.
Możesz zrezygnować w każdym momencie.