Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Łóżeczka dla niemowląt rosnące razem z dzieckiem

Wygodne łóżeczko jest jednym z najważniejszych mebli dla noworodka. Niemowlę sypia w nim wiele godzin dziennie, warto więc zdecydować się na taki model, który zapewni bezpieczny sen. Wybór łóżeczka nie należy do najłatwiejszych – tradycyjne drewniane czy turystyczne, mobilne czy kosz Mojżesza – trudno podjąć właściwą decyzję.  Łóżeczko nie jest tanim zakupem, zatem najlepiej wybrać takie, które posłuży dziecku przez kilka lub nawet kilkanaście lat życia. Praktycznym rozwiązaniem są więc łóżeczka rosnące, bo wytrzymują przez długi okres użytkowania i są świetnym elementem aranżacyjnym każdego pokoju dziecka. Oto łóżeczka regulowane, na które musisz koniecznie zwrócić uwagę.

 

                                         

 

Rozkładane łóżeczko dziecięce z szufladami

Rosnące łóżeczka są bardziej funkcjonalne od tych tradycyjnych, ponieważ mają szuflady i inne przegródki, w których można przechowywać pościel, kocyki, a nawet ubranka dziecięce. Tego typu meble sprawdzą się u rodziców planujących ustawić łóżeczko niemowlęce w swojej sypialni. A w późniejszym okresie życia dziecka te rosnące łóżeczko można rozłożyć na klasyczny mebel do spania, zachowując dotychczasowe wymiary. 

Łóżeczko rosnące od narodzin do okresu przedszkola

Łóżeczka dziecięce z wydłużonym okresem eksploatacji pozwalają rodzicom zaoszczędzić czas spędzony na poszukiwaniu kolejnych mebli do pokoju malucha rosnącego jak na drożdżach. Tradycyjne łóżeczka niemowlęce sprawdzają się do około 2-3. roku życia, później konieczny staje się zakup mebli, które posłużą przez okres przedszkolny i szkolny.  Decydując się na model rosnący razem z dzieckiem, możesz być pewny, że wykorzystasz go nawet do 6. roku życia. 

Łóżeczko rosnące od narodzin do dorosłości

Rosnące łóżeczka to spory wydatek, który po prostu opłaca się wszystkim rodzicom. To inwestycja na wiele lat – niektóre modele będą służyć nawet do dorosłości, po rozłożeniu składa się z łóżka dziecięcego o powierzchni spania 90 x 190 cm oraz komody, w jakiej większe dziecko może przechowywać niezbędne artykuły szkolne, zabawki lub ubrania. Przed rozłożeniem łóżeczko ma tradycyjną powierzchnię spania dla niemowlaka – 60 x 120 cm oraz komodę do przewijania. 

     

Łóżeczko niemowlęce, które można wykorzystać aż do 14. roku życia

Jeżeli szukasz modelu, który wytrzyma przez długi czas i będzie wykonany z solidnego materiału, to dobrym wyborem będzie Gaia łóżeczko z opcją rozłożenia na pokój dziecięcy. To łóżeczko regulowane, które po rozłożeniu ma powierzchnię spania 90 x 190 cm, małą komodę, regał z półkami i biurko, czyli wszystkie niezbędne meble dziecięce - czego chcieć więcej do pokoju ucznia?

Łóżeczka rosnące to zatem najlepsze rozwiązanie aranżacyjne do pokoju dziecięcego. Meble kupujesz tylko raz, zatem oszczędzać czas i pieniądze, które należy poświęcić na poszukiwanie kolejnych modeli dostosowanych do wieku i wzrostu dziecka. Łóżeczka regulowane wykonane są z wysokiej jakości materiałów i mają nienaganny design, wpisujący się w różną stylistykę aranżacyjną nowoczesnych pomieszczeń. Są praktycznymi i komfortowymi meblami, świetnie się je rozkłada z łóżeczka niemowlęcego na klasyczny tapczanik dla przedszkolaka lub dziecka w wieku szkolnym.