ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)
Darmowy transport

Łóśżko dziecięce z dostawką Sailing 10.516.1100-507.1111

Producent: New Joy
Kod: NEWJ0078-2016
2 444 zł
Dostępność:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 111 cm
Szerokość: 102 cm
Długość: 208 cm
Szuflada pod łóżko: 96x26x198 cm
Nośność: 80/100 kg
Powierzchnia spania: 90x190/90x200 cm
Cena łóżka: z szufladą i stelażem
Materiał: płyta MDF
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały, niebieski, ciemno kasztanowy
Kraj pochodzenia: Turcja
Transport: Darmowy
Wydłużona gwarancja: 7 lat

Jakościowe łóżko dziecięce z dostawką

Kolekcja mebli dziecięcych Sailing oferuje jakościowe meble do wyposażenia pokoju dziecięcego dla chłopców. Przedstawiane łóżko dziecięce posiada praktyczną szufladę, którą możemy wykorzystać jako przestrzeń do przechowywnia, lub (umieszczając w niej materac) jako dodatkowe miejsce do spania. Konstrukcja wysokiej jakości z gwarancją wydłużoną do siedmiu lat. Do dyspozycji jest również opcja bez szuflady, a w ramach kolekcji mamy również do dyspozycji łóżka o większej powierzchni spania. Markowe meble tej kolekcji to nie tylko wysoka jakość, ale również szczegółowe wykonanie oraz szeroka gama dodatków i dekoracji, co łatwo ocenić na podstawie dołączonych zdjęć. Do dyspozycji mamy stylową pościel i oświetlenie.

 

Turecki producent markowych mebli dziecięcych New Joy, kładzie nacisk na jakość, co dokumentuje szeregiem certyfikatów i gwarancją wydłużoną do 7 lat. Cena ze stelażem, bez materaca. Materiałem do produkcji jest płyta MDF. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.

New Joy 
Markowe meble dziecięce New Joy z wydłużoną gwarancją i oryginalnym designem. Firma New Joy prezentuje meble dziecięce nowej generacji. Praktyczne, bezpieczne, eleganckie i jakościowe. To wszystko udokumentowane posiadanie certyfikatów GS security test, E1, TSE, ISO.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie