ceneo
Obsługa klienta: +48 796 693 889 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
Meble francuskie
0
0 zł
Koszyk jest pusty
0

Nie zrobisz dobrego wrażenia dwa razy. Zrób dobre wrażenie u swych gości zjawiskowym przedpokojem.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Twoja łazienka zasługuje na to, żeby wyglądać tak pięknie, jak Ty. Uczyń swoją łazienkę prześliczną.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Coś tak przyziemnego, jak meble do przechowywania rzeczy, również mogą być piękne. Wejdź i przekonaj się.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Kuchenna szafka Spoony 245503

Producent: PRS-3
Kod: PRS00401-2014
346 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Kolor: biały korpius - drzwiczki dąb
Wysokość (cm): 58 cm
Szerokość (cm): 80 cm
Głębokość: 35,6 cm
Waga: 19 kg
Materiał: płyta laminowana 18 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Kuchenna szafka Spoony

Klient, który ma zamiar urządzać kuchnię, ma w firmie Aldo dwie różne możliwości. Może się zdecydować na zakup kompletu zestawu kuchennego , przy czym jego wymiary są dane, lub postanowi organizować własny zestaw z oferty samodzielnych szafek kuchennych. Urządzanie według własnego projektu jest na pewno bardziej elastyczne nie tylko ze względu na specyfiki konkretnej kuchni, ale też dlatego, że szafki z rodzajem układu wewnętrznego włącznie wybiera klient sam. W kolekcji Spoony francuskiego producenta oferujemy kuchenne szafki nie tylko w odcieniu dębu, ale też w klasycznej bieli czy mniej tradycyjnym odcieniu szarym.

Francuski producent kładzie nacisk na jakość oraz bezpieczeństwo mebli. Wszystkie szafki kuchenne w kolekcji Spoony wykonane są z deski laminowanej o grubości 18 mm. Dostawa w częściach do montażu według instrukcji.

 

Kompletacja zestawu kuchennego jest bardzo prosta

Kompletacja zestawu kuchennego według własnej wyobraźni nigdy nie była prostsza. Na zdjęciach pokazujemy we wszystkich przypadkach układ wewnętrzny szafek, oczywiście w parametrach znaleźć można wymiary, blat jest zawsze w cenie, tak więc niczego nie trzeba w złożony sposób przeliczać.

Zacząć trzeba niewątpliwie od szafki pod zlew oraz szafki na piekarnik, o ile przeznaczony jest do zabudowy. W ten sposób priorytetowo określamy, ile z przewidywanej długości zabierają te dwie szafki. Te dwie, a w każdym razie na pewno szafka pod zlew, potrzebne są w każdej kuchni. Kolejne szafki można potem dodawać, warto jednak zawsze zaczynać od dolnej linii zestawu. Pamiętać trzeba też o odpowiednim dobraniu miejsc do przechowywania, i tu istnieją alternatywy. Są szafki bez szuflad, ze szufladami, wąskie czy szerokie. Klient ma możliwość wyboru i w ten sposób sam ma wpływ na to, czy z zestawu kuchennego będzie zadowolony.


Projekt jest co prawda prosty, śmiało można go jednak zaszeregować do kategorii mebli nowoczesnych. Dzięki elastyczności doboru można nim urządzać wnętrza małych i dużych kuchni.Parisot
Grupa Parisot powstała we Francji w 1936 roku, kiedy Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli łączące nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem i naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble w zgodzie z europejskimi standardami, z naciskiem na jakość i bezpieczeństwo. Meble spełniają rygorystyczne europejskie wymogi bezpieczeństwa, a pakowane są w częściach do łatwiejszego transportu, wraz ze szczegółową instrukcją montażu.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Szafka kuchenna Spoony 245303

Szafka kuchenna Spoony 245303

Przybliżony czas dostawy: 4-5 tygodnie
346 zł
Szafka kuchenna Spoony 245305

Szafka kuchenna Spoony 245305

Przybliżony czas dostawy: 4-5 tygodnie
213 zł
Zapisz się do newslettera

Oferty maksymalnie 2x w miesiącu.
Możesz zrezygnować w każdym momencie.