ceneo
Obsługa klienta: +48 796 693 889 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
Meble francuskie
0
0 zł
Koszyk jest pusty
0

Nie zrobisz dobrego wrażenia dwa razy. Zrób dobre wrażenie u swych gości zjawiskowym przedpokojem.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Twoja łazienka zasługuje na to, żeby wyglądać tak pięknie, jak Ty. Uczyń swoją łazienkę prześliczną.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Coś tak przyziemnego, jak meble do przechowywania rzeczy, również mogą być piękne. Wejdź i przekonaj się.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Kuchenna szafka Spoony 245464

Producent: PRS-3
Kod: PRS00397-2014
505 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Kolor: biały korpus-szare drzwiczki
Wysokość: 86 cm
Szerokość: 80 cm
Głębokość: 47 cm
Waga: 31 kg
Materiał: płyta laminowana 18 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Kuchenna szafka z blatem w cenie

Francuski producent w kolekcji Spoony oferuje dolne szafki kuchenne o głębokości 60 cm lub 47 cm, którą właśnie prezentujemy. Wariabilność szafek daje możliwość ustawiania serii kuchennej dosłownie na miarę. Każdy sam sobie określi, jak taka seria kuchenna ma wyglądać, co daje szansę osiągnięcia takiego wyniku, jaki klienta maksymalnie zadowoli. Urządzanie serii kuchennej nie było nigdy prostsze. Każda szafka jest na zdjęciu uzupełniona o pokaz jej wnętrza, każda dolna szafka ma w cenie blat. Nie trzeba jej zatem w skomlikowany sposób kalkulować.

Francuski producent jako autor kolekcji kładzie nacisk na prostotę projektu, dzięki czemu osiąga niskie ceny nie umniejszając przysłowiowej jakości. Szafki wykonane są z laminatu o grubości desek 18 mm. Dostawa w częściach do montażu według instrukcji. Jak już zostało powiedziane blat jest w cenie szafki, a ponadto zapewniamy bezpłatny transport na terenie całego kraju.

 

Kuchnia, inspiracja z Francji

Dać się inspirować francuskiemu producentowi podczas organizowania serii kuchennej nie jest złym pomysłem. Wiadomo, że to właśnie Francja jest krajem jakościowej żywności, delikatesów i rajem dla smakoszy. W związku z tym Francuzi mają też wyższe wymagania w kierunku ustawiania mebli w kuchni. A zatem organizacja kuchni na podstawie oferty samodzielnych szafek producenta francuskiego jest już swego rodzaju gwarancją.

Kolekcja Spoony jest swoim dizajnem odpowiednia do małych pomieszczeń, nic jednak nie przeszkadza temu, by wykorzystać ją w pomieszczeniach większych, wystarczy dobrać więcej szafek. Podczas ustawiania kompletu nie trzeba się kierować zasadą dotrzymywania tej samej liczby dolnych i górnych szafek, można też popuścić wodze fantazji i w ramach kolekcji Spoony kombinować szafki szare i białe.


Parisot
Grupa Parisot powstała we Francji w 1936 roku, kiedy Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli łączące nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem i naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble w zgodzie z europejskimi standardami, z naciskiem na jakość i bezpieczeństwo. Meble spełniają rygorystyczne europejskie wymogi bezpieczeństwa, a pakowane są w częściach do łatwiejszego transportu, wraz ze szczegółową instrukcją montażu.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Szafka kuchenna Spoony 245312

Szafka kuchenna Spoony 245312

Przybliżony czas dostawy: 4-5 tygodnie
638 zł
Szafka kuchenna Spoony 245364

Szafka kuchenna Spoony 245364

Przybliżony czas dostawy: 4-5 tygodnie
505 zł
Zapisz się do newslettera

Oferty maksymalnie 2x w miesiącu.
Możesz zrezygnować w każdym momencie.