ceneo
Obsługa klienta: +48 796 693 889 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
Meble francuskie
0
0 zł
Koszyk jest pusty
0

Nie zrobisz dobrego wrażenia dwa razy. Zrób dobre wrażenie u swych gości zjawiskowym przedpokojem.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Twoja łazienka zasługuje na to, żeby wyglądać tak pięknie, jak Ty. Uczyń swoją łazienkę prześliczną.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Coś tak przyziemnego, jak meble do przechowywania rzeczy, również mogą być piękne. Wejdź i przekonaj się.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Kuchenna szafka Spoony 245413

Producent: PRS-3
Kod: PRS00389-2014
426 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Kolor: biały korpus-szare drzwiczki
Wysokość (cm): 86 cm
Szerokość (cm): 60 cm
Głębokość: 60 cm
Waga: 29 kg
Materiał: płyta laminowana 18 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Kuchenna szafka Spoony, prosta i praktyczna

Francuski producent zdecydował się na prosty dizajn szafek kuchennych w kolekcji Spoony przede wszystkim dlatego, by projekt kuchni był praktyczny a przede wszystkim przystępny cenowo dla każdego. Klient sam określa, w jakiej cenie ostatecznie będzie zestaw kuchenny poprzez odpowiedni dobór samodzielnych kuchennych szafek. Oferta jest bardzo szeroka a możliwości kompletacji wielkie. W cenie wszystkich dolnych szafek jest zawsze blat , układ wnętrza danej szafki pokazany jest na zdjęciu. Kompletowanie zestawu kuchennego nigdy nie było prostsze.

Francuski producent w kolekcji Spoony kładzie nacisk na osiąganie dobrej ceny bez uszczerbku dla jakości. Szafki kuchenne wykonane są z laminatu o grubości desek 18 mm. Dostawa w częściach do montażu według instrukcji, a ponadto zapewniony jest bezpłatny transport na terenie całego kraju. 
 

Od czego w kuchni rozpocząć?

Jeżeli zdecydowaliśmy się na urządzenie kuchni poprzez dobieranie szafek z przedstawionej oferty, trzeba przede wszystkim sprawdzić długość, jaką ma mieć cały komplet a poza tym jakie szafki mają mieć pierwszeństwo. Można tu popuścić wodze fantazji i na przykład nie kierować się tym, by dolna część kompletu miała taką samą długość, co górna.

Kombinować można również odcienie. Na przykład szare szafki można ustawiać na przemian z białymi. Dolne szafki mają zawsze blat w takim samym kolorze, tak więc samo się nasuwa rozwiązanie z przemiennymi kolorami drzwiczek. Szafka na piekarnik jest normalizowana również na nasze urządzenia. Szafka na zlew dostarczana jest z blatem, do którego trzeba wyciąć odpowiedni otwór według rozmiarów zlewozmywaka. Kolekcja Spoony to przede wszystkim elastyczna możliwość kompletowania całości z poszczególnych elementów. 
 

Parisot
Grupa Parisot powstała we Francji w 1936 roku, kiedy Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli łączące nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem i naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble w zgodzie z europejskimi standardami, z naciskiem na jakość i bezpieczeństwo. Meble spełniają rygorystyczne europejskie wymogi bezpieczeństwa, a pakowane są w częściach do łatwiejszego transportu, wraz ze szczegółową instrukcją montażu.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Szafka kuchenna Spoony 245312

Szafka kuchenna Spoony 245312

Przybliżony czas dostawy: 4-5 tygodnie
638 zł
Szafka kuchenna Spoony 245313

Szafka kuchenna Spoony 245313

Przybliżony czas dostawy: 4-5 tygodnie
426 zł
Zapisz się do newslettera

Oferty maksymalnie 2x w miesiącu.
Możesz zrezygnować w każdym momencie.