ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)
Darmowy transport

Krzesło dziecięce Pezzi 99803140

Producent: IL
Kod: IL00115
368 zł
Dostępność:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 85-97 cm
Szerokość: 41 cm
Głębokość: 53,5 cm
Nośność: 80 kg
Materiał: metal-polyester
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: niebieski
Kraj pochodzenia: Niemcy
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy
Wysokość siedzenia: 44-56 cm

Krzesło dziecięce Pezzi 99803140

Oferta krzeseł dziecięcych czy krzeseł biurowych z możliwością zastosowania w pokojach dziecięcych nie jest zbyt szeroka. Ze względu na wysokie zainteresowanie klientów wprowadziliśmy do oferty kolekcję Pezzi tego deficytowego produktu. Niemiecki producent oferuje bardzo jakościowe krzesła biurowe z możliwością zastosowania w pokojach dziecięcych. Eleganckie krzesła prostej budowy i w bardzo atrakcyjnej cenie.

Krzesło biurowe oczywiście umożliwia regulację wysokości siedzenia z podnośnikiem gazowym. Krzesło posiada kółka i mechanizm obrotowy odpowiednio dostosowany dla potrzeb dzieci. Nie posiada podłokietników co u krzeseł dziecięcych jest prawie standardem i umożliwia ich szersze zastosowanie. Krzesła bez podłokietników łatwiej dopasować do rozmiarowo mniejszych biurek dla dzieci.

 

Krzesło w pokoju dziecięcym nie tylko dla chłopców

Prezentowane krzesło koloru niebieskiego przeznaczone jest raczej do pokojów dziecięcych dla chłopców, ale producent oferuje również krzesło Pezzi w kolorze różowym i zielonym. Wszystkie dostępne kolory widoczne są na dołączonych zdjęciach. Dla inspiracji przedstawiamy krótki spis produktów z możliwością połączenia z krzesłem Pezzi.

 

- pokój dziecięcy Leo-Essential
- pokój dziecięcy Sacha
- biurko dziecięce Baru

 

Przytoczyliśmy tylko kilka przykładów dla podkreślenia szerokich możliwości zastosowania krzeseł z kolekcji Pezzi. Na zakończenie przypominamy, że nawet u krzeseł dziecięcych oferujemy darmowy transport na terenie całego kraju.Interlink
Firma powstała w Niemczech, założona przez p. Martina Linka. Dzisiaj siedzibą firmy jest malownicze miasto Seltz we Francji. Jakość produkcji stworzona przysłowiową niemiecką dokładnością i dbałością o szczegóły. Firma Interlink za naszym pośrednictwem przynosi kolekcje nowoczesnych i stylowych mebli, które można znaleźć między innymi w kategorii mebli z litego drewna.
Wszystkie produkty posiadają certyfikaty jakości i atesty zdrowotne.
Meble Aldo są wyłącznym przedstawicielem na kraje bloku wschodniego i wszystkie aktualne produkty i nowości, znajdą Państwo na naszych stronach internetowych.

  

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty powiązane

Biurko dziecięce Paco 40100600

Biurko dziecięce Paco 40100600

Dostępność
2 - 3 tygodnie
516 zł
Komoda z litego drewna New York 20901835

Komoda z litego drewna New York 20901835

Dostępność
2 - 3 tygodnie
542 zł

Produkty podobne

Krzesło dziecięce Bonnie 99803154

Krzesło dziecięce Bonnie 99803154

Dostępność
w magazynie
390 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie