ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Krzesło do jadalni Namur 436946

Producent: DME - F
Kod: DME00101-2015
292 zł
Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie

Dane produktu

Wysokość: 95 cm
Szerokość: 44,5 cm
Głębokość: 56,5 cm
Obciążenie: 120 kg
Cena: min. zakup 2 sztuk
Materiał: drewno-eko skóra
Kolor: szary
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy

Eleganckie krzesło jadalniane Namur

Krzesło do jadalni Namur prezentuje nowoczesny styl wyposażenia jadalni. Prosta, ale praktyczna konstrukcja, tapicerka z eko skóry i bardzo popularna ostatnio kolorystyka. Dzięki materiałom wykorzystanym do produkcji krzesło proste w utrzymaniu i konserwacji. Nadaje się więc nawet dla rodzin z małymi dziećmi. W ramach kolekcji Namur, producent oferuje również stół o identycznym wyglądzie, ale do dyspozycji jest także witryna, komoda i kolejne elementy wyposażenia salonu i jadalni. Atrakcyjna cena jest charakterystyczna nie tylko dla krzesła, ale dla całej kolekcji. Cenę producent osiągnął dzięki prostej konstrukcji i wykorzystanym materiałom do produkcji.

 

Dostawa krzeseł w zestawach po 2 sztuki, bez możliwości zamówienia jednej sztuki! Materiałem wykorzystanym do produkcji jest eko skóra i drewno. 

 

Demeyere
Firma założona w 1909 roku we Francji przez pana Luciena Demeyere, która od samego początku stara się w pełni dostosować do potrzeb rynku. W związku z tym, przez cały czas zmienia metody produkcji, wykorzystuje nowe materiały i stara się zawsze wprowadzać nowoczesne wzornictwo.

1956 - p. Pierre Demeyere, syn założyciela firmy,podejmuje się prowadzenia firmy i kontynuuje filozofię produkcji swojego ojca. Po raz pierwszy zaczęto stosować materiały takie jak płyta laminowana.

Więcej z kolekcji

Nábytek pro vybavení jídelny - kolekce Lukka

Przejdź do kolekcji
Kolekce
Kolekce
Kolekce

W kolekcji znajdziesz także

Krzesło Cleo 0558CHAI

Krzesło Cleo 0558CHAI

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
319 zł
Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie