ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Krzesło do jadalni Malone 0614CHAI

Producent: PRS
Kod: PRS00147-2016
490 zł
Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 109 cm
Szerokość: 47 cm
Głębokość: 53 cm
Waga: 9 kg
Ilość paczek: 2 krzesła w 1 kartonie
Cena: min. zakup 2 sztuk
Materiał: lite drewno
Kolor: jasno szary-brązowy
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Krzesło Malone

Stylowe krzesło jadalnie z wysokim oparciem i siedzeniem z tapicerką z PU. Jakościowe drewno i nietypowy odcień podkreślają elegancję tej konstrukcji. Krzesło Malone dopasowane jest, wyglądem i kolorystyką, do pozostałych elementów kolekcji Malone francuskiego producenta. Przy braku osobnego popmieszczenia do aranżacji jadalni możemy, przy pomocy mebli kolekcji Malone, stworzyć aneks jadalniany w salonie. Możliwe to jest dzięki szerokiej gamie pojedynczych elementów do wyposażenia salonu i jadalni zawartej w kolekcji Malone.

 

Materiałem tapicerki jest PU (eko skóra), a konstrukcja wykonana jest z litego drewna. Realizacja zamówień od minimum 2 sztuk. Dostawa w całości bez konieczności montażu. Darmowy transport na terenie całego kraju.Parisot
Grupa Parisot powstała we Francji w 1936 roku, kiedy Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli, łącząc nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem i naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble w zgodzie z europejskimi standardami, z naciskiem na jakość i bezpieczeństwo. Meble dla dzieci spełniają rygorystyczne europejskie wymogi bezpieczeństwa, a pakowane są w częściach do łatwiejszego transportu, wraz ze szczegółową instrukcją montażu.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Krzesło Cleo 0558CHAI

Krzesło Cleo 0558CHAI

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
319 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie