ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Krzesło biurowe Tanaro 99803372

Producent: IL
Kod: IL0036-2016
972 zł
Przybliżony czas dostawy:
2 - 3 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 115-125 cm
Szerokość: 63 cm
Głębokość: 68 cm
Nośność: 120 kg
Waga: 19 kg
Ilość paczek: 1 szt.
Materiał: polyuretan-metal
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Niemcy
Kolor: czarny
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Jakościowe krzesło biurowe Tanaro

Podczas wielogodzinnej pracy za biurkiem, bardzo ważny jest wybór odpowiedniego krzesła, dostosowanego do tego typu pracy. Jakościowe krzesło biurowe pozytywnie wpływa na komfort pracy i jej wydajność. Ośmiogodzinna praca przed komputerem może być bardzo męcząca, a krzesło wpływa nie tylko na wydajność pracy, ale również dba o zdrowie pracującego, zwłaszcza o prawidłowe trzymanie kręgosłupa. Gorąco więc polecamy krzesła z anatomicznym siedzeniem i oparciem oraz możliwością ustawienia wysokości siedzenia. Podłokietniki i konstrukcja z kółkami też powinna być standardem. Przedstawiane krzesło biurowe Tanara spełnia wszelkie te wymagania, a do nabycia jest w kolorze czarnym.

 

Materiałem do produkcji tego krzesła jest kombinacja metalowej konstrukcji i tapicerki z poliuretanu. Zmywalna powierzchnia, prosta w utrzymaniu i konserwacji nadaje się do wykorzystania jak w biurze tak i w domowym gabinecie. Możliwość ustawienia wysokości siedzenia. Darmowy transport na terenie całego kraju.

 

Interlink
Firma powstała w Niemczech, założona przez p. Martina Linka, obecnie jednak ma siedzibę w malowniczym mieście Seltz we Francji. Jakość produkcji oparta jest na przysłowiowej niemieckiej dokładności i dbałości o szczegóły. Firma Interlink za naszym pośrednictwem oferuje kolekcje nowoczesnych i stylowych mebli, które można znaleźć między innymi w kategorii mebli z litego drewna.
Wszystkie produkty posiadają certyfikaty jakości i atesty zdrowotne.
Meble Aldo są wyłącznym przedstawicielem na kraje bloku wschodniego, wszystkie aktualne produkty i nowości można znaleźć na naszych stronach internetowych. Partnerów wyszukujemy biorąc pod uwagę wysoką jakość produkcji, a ta jest charakterystyczna również dla niemieckiego producenta.  

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie