ceneo
Zákaznická podpora: +48 796 693 889 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
0
0 zł
Koszyk jest pusty

Krzesło biurowe Livenza 99803360

Producent: IL/sklad
Kod: IL0039-2016
Nietypowy wygląd krzesła biurowego wybrał niemiecki producent.Nietypowa kombinacja odcieni, nowoczesny design iwysoka jakość, tak w skrócie można scharakteryzować to krzesło.
niedostępne
842 zł

Dane produktu

Kolor: czarny, biały, szary
Wysokość (cm): 119-129 cm
Szerokość (cm): 57 cm
Głębokość: 63 cm
Obciążenie: 120 kg
Waga: 14,8 kg
Ilość paczek: 1 szt.
Materiał: polyuretan-metal
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Niemcy
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Krzesło biurowe Livenza

Przedstawiane krzesło biurowe niemieckiego producenta, należy do kategorii krzeseł potrafiących ożywić wnętrze każdego biura. Nietypowa kombinacja odcieni kolorów czarnych i szarych w połączeniu z białymi elementami potrafi przykuć uwagę i wygląda bardzo elegancko. Ergonomiczne oparcie i siedzenie są optymalnie dostosowane do długich godzin pracy za biurkiem. Podłokietniki i możliwość ustawienia wysokości siedzenia to w tej kategorii standard. Metalową konstrukcję wyposażono w kółka dla prostej manipulacji.

 

Niemiecki producent kładzie nacisk na jakość i możliwości praktycznego wykorzystania. Do siedzenia i oparcia wykorzystał poliuretan, do konstrukcji krzesła zastosował metal. Dostawa w częściach z koniecznością montażu. Darmowy transport na terenie całego kraju.Interlink
Firma powstała w Niemczech, założona przez p. Martina Linka, obecnie jednak ma siedzibę w malowniczym mieście Seltz we Francji. Jakość produkcji oparta jest na przysłowiowej niemieckiej dokładności i dbałości o szczegóły. Firma Interlink za naszym pośrednictwem oferuje kolekcje nowoczesnych i stylowych mebli, które można znaleźć między innymi w kategorii mebli z litego drewna.
Wszystkie produkty posiadają certyfikaty jakości i atesty zdrowotne.
Meble Aldo są wyłącznym przedstawicielem na kraje bloku wschodniego, wszystkie aktualne produkty i nowości można znaleźć na naszych stronach internetowych. Partnerów wyszukujemy biorąc pod uwagę wysoką jakość produkcji, a ta jest charakterystyczna również dla niemieckiego producenta.

Śledz nas w mediach społecznościowych