ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Krzesełko dziecięce z litego drewna 36-1026-82-000

Producent: HoppeK
Kod: HPK0036-2015
171 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 58 cm
Szerokość: 28 cm
Głębokość: 28 cm
Obciążenie: 35 kg
Cena: za jedną sztukę
Materiał: sosna/MDF
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały
Kraj pochodzenia: Dania
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy

Krzesełko dziecięce dla maluchów

Meble dziecięce o małych wymiarach dla dzieci od 2 do 6 lat są bardzo popularne. Nie tylko rodzice maluchów, ale też one same miniatury mebli pokochają. Krzesełko dziecięce można uzupełnić o odpowiednią poduszkę w najróżniejszych odcieniach i oczywiście stół, można zatem utworzyć kompletny zestaw.

 

Producent duński  stawia na wysoką jakość i dlatego może sobie pozwolić na oferowanie gwarancji na okres 3 do 5 lat. Podana cena dotyczy jednego krzesełka. Materiał jakościowe drewno sosnowe. Dostawa w częściach do montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju..Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie