ceneo
Obsługa klienta: +48 796 693 889 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
Meble francuskie
0
0 zł
Koszyk jest pusty
0

Nie zrobisz dobrego wrażenia dwa razy. Zrób dobre wrażenie u swych gości zjawiskowym przedpokojem.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Twoja łazienka zasługuje na to, żeby wyglądać tak pięknie, jak Ty. Uczyń swoją łazienkę prześliczną.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Coś tak przyziemnego, jak meble do przechowywania rzeczy, również mogą być piękne. Wejdź i przekonaj się.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Krzesełko dziecięce z litego drewna 36-1026-75-000

Producent: HoppeK
Kod: HPK00254-2015
196 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Kolor: zielony
Wysokość: 50 cm
Szerokość: 28 cm
Głębokość: 28 cm
Materiał: sosna/MDF
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Dania
Gwarancja: 36 miesięcy

Zielone meble dziecięce warte są rozważenia

Duński producent pokazuje na naszych stronach kolekcję niezwykle kolorowych mebli dziecięcych z litego drewna My color. Właśnie, nie tylko krzesełko dla dziecka, ale też na przykład i stół, łóżka dziecięce czy kontener na kółkach można nabyć w kolorze zielonym. Krzesełko dziecięce jest jednym z wielu elementów dostępnych mebli, podobnie jak w kwestii odcieni, których producent oferuje nieprzebraną ilość.  Krzesełko dziecięce z litego drewna dla dziecka w wieku od 2 do 8 lat dostosowane jest swoimi wymiarami do dziecka tak, by miało maksymalną wygodę. A  dla zapewnienia większego komfortu mamy w ofercie dekoracji dziecięcych cały szereg odcieni również na poduszki do siedzenia. Zestaw zawierający stół czy inne meble w kolorze zielonym daje te najlepsze możliwości oryginalnego urządzenia wnętrza pokoju dziecięcego. Warto również rozważyć możliwość kombinacji odcienia zielonego z innym.

 

Duński producent kładzie nacisk na jakość, meble dziecięce posiadają wymagane certyfikaty. W produkcji wykorzystywane jest jakościowe drewno sosnowe, odpowiednio wysuszone i bez skaz, dlatego powierzchnia mebli jest gładka. Dzięki temu nie dochodzi też do deformacji mebli pod wpływem zmiany temperatury w pomieszczeniu. Dostawa krzeseł w częściach do montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.


Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone. 

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera

Oferty maksymalnie 2x w miesiącu.
Możesz zrezygnować w każdym momencie.