ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)
Darmowy transport

Krzesełko dla dziecka Ted-Lily

Producent: DME - F
Kod: FR0024
103 zł
Dostępność:
4-5 tygodni
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 56 cm
Szerokość: 30 cm
Głębokość: 30 cm
Materiał: płyta laminowana
Sposób dostawy: w całości
Kolor: biały z rysunkiem
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Dziecięce krzesełko Ted-Lily naprawdę dla najmłodszych

Krzesełko dla dziecka, lub jeśli wolisz stołeczek dla dziecka francuskiego producenta wykonane jest na miarę,przede wszystkim ze względu na swoje rozmiary, które dostosowane są specjalnie dla dzieci w wieku do 5 lat. Ale nie tylko rozmiary są zadowalające .Także bajkowy design w postaci misia,który jest bardzo popularny wśród dzieci , z pewnością będzie dobrym wyborem do wyposażenia wnętrza dziecięcego pokoju.

Francuski producent podkreśla jakość,nieszkodliwość dla zdrowia oraz oryginalny design. Bardzo nam się podobają uszy misia umieszczone na opieradle krzesełka.

 

Krzesełko dla dzieci w zestawie z innymi meblami

Producent oprócz wysokiej jakości również dba o bezpieczeństwo dzieci ,dlatego też krzesełko posiada gumowe nakładki ,które mają dwa zastosowania .Po pierwsze mają dziecku zapewnić bezpieczeństwo ponieważ dzięki gumowym nakładkom krzesełko nie ślizga się po podłodze. Po drugie zapobiegają uszkodzeniu podłogi.

 

Do zestawienia ładnego zestawu oprócz ukochanego krzesełka możemy jeszcze zaoferować mały stolik, ławeczkę dla dzieci,która oferuje miejsce do przechowywania oraz biblioteczkę. Wszystkie elementy mebli tworzą przyjemną całość dziecięcego pokoju Ted Lily.

 

Materiałem wykorzystanym do produkcji jest klasyczna laminowana płyta o zmywalnej powierzchni .
Jako sprzedawcy już od wielu lat oferujemy bezpłatną dostawę na terenie całego kraju. A niektórzy z was może docenią kilka podstawowych informacji na temat producenta.

 

Demeyere
Firma założona w 1909 roku we Francji przez pana Luciena Demeyere, która od samego początku stara się w pełni dostosować do potrzeb rynku. W związku z tym, przez cały czas zmienia metody produkcji, wykorzystuje nowe materiały i stara się zawsze wprowadzać nowoczesne wzornictwo.

1956 - p. Pierre Demeyere, syn założyciela firmy,podejmuje się prowadzenia firmy i kontynuuje filozofię produkcji swojego ojca. Po raz pierwszy zaczęto stosować materiały takie jak płyta laminowana.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty powiązane

Meble dziecięce Ted-Lily

Meble dziecięce Ted-Lily

Dostępność
4-5 tygodni
1 084 zł
Biblioteczka Ted-Lily

Biblioteczka Ted-Lily

Dostępność
4-5 tygodni
383 zł
Ława dziecięca z oparciem Ted-Lily

Ława dziecięca z oparciem Ted-Lily

Dostępność
4-5 tygodni
310 zł

Produkty podobne

Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie