Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Koniec roku to nie koniec promocji

Rok 2016 powitaliśmy szeroką ofertą mebli w promocyjnych cenach. Gwiazdkową ofertę kontynuujemy również w styczniu, tak więc ciągle mają Państwo szansę zakupu mebli nawet za połowę ceny. Najszersza oferta promocyjnych cen obejmuje kategorię mebli dziecięcych, a sprawą oczywistą w naszym sklepie Meble-Aldo jest darmowy transport na terenie całego kraju. Styczniowe wyprzedaże tradycyjnie już cieszą się dużą popularnością. Co więc przygotowaliśmy w tym roku? Przede wszystkim praktyczne rozwiązania miejsc do spania dla dzieci, zwłaszcza w małych pokojach dziecięcych. Odpowiednio dobrane łóżko potrafi zaoszczędzić sporo przestrzeni. Dzisiaj jednak chcemy przedstawić Państwu najatrakcyjniejsze pozycje wyprzedaży.

 

 

Wielofunkcyjne łóżko dziecięce

Dysponując niewielkim pomieszczeniem do aranżacji pokoju dziecięcego, zapewne docenią Państwo walory łóżek wielofunkcyjnych. Łóżka tego typu potrafią zaoszczędzić naprawdę sporo przestrzeni i środków. Integralną częścią łóżek wielofunkcyjnych jest biurko (z reguły wysuwane) i cała masa przestrzeni do przechowywania i odkładania. Jedną z najbardziej atrakcyjnych pozycji promocyjnych na początek roku 2016 jest właśnie dziecięce łóżko wielofunkcyjne kolekcji Battle francuskiego producenta.

 

  

 

Łóżko dziecięce oprócz zintegrowanego biurka oferuje również sporo półek do odkładania zabawek czy podręczników. Bardzo praktyczna jest zwłaszcza półka umieszczona bezpośrednio nad biurkiem. Głównym przedstawicielem przestrzeni do przechowywania jest mała szafa z prawej strony biurka. Łóżko posiada powierzchnię spania 90x200 cm, a dostarczane jest ze stelażem (bez materaca). Wymiarami łóżko jest odpowiednie nawet dla dzieci do lat 18. Wyglądem przeznaczone raczej dla chłopców. Francuski producent w ramach kolekcji Battle oferuje wiele elementów wyposażenia pokoju dziecięcego o identycznym wyglądzie.

 

 

Łóżko piętrowe dla chłopców i dziewcząt

Kolejną bardzo atrakcyjną ofertą styczniowych promocji jest łóżko piętrowe Leo. Ciekawostką (wysoko cenioną przez klientów i ich dzieci) jest możliwość indywidualnej zmiany kolorystyki. Łóżko to posiada możliwość zmiany koloru tła półek na niebieski lub różowy. Tło półek można więc zmienić na kolor różowy (dla dziewczynek) lub niebieski (dla chłopców), można też złożyć łóżko w kombinacji biało-niebiesko-różowej dla rodzeństwa płci przeciwnych.

 

  

 

Łóżko piętrowe z możliwością zmiany koloru tła półek dostępne jest również z praktyczną szufladą, którą można wykorzystać jako dodatkowe miejsce do przechowywania.

 

 

Cykliczne promocje mebli dziecięcych

W bieżącym roku przygotowujemy serię cyklicznych promocji mebli dziecięcych. Co miesiąc (z reguły na jego początku) wprowadzimy promocję na wybrane pozycje naszej oferty, wystarczy więc regularnie sprawdzać czy przez Państwa poszukiwany produkt nie jest właśnie w promocji. Ofertę cyklicznych promocji przygotowaliśmy dla Państwa przy współpracy francuskiego producenta. Mamy nadzieję, że regularnie wprowadzane promocje uproszczą Państwu wybór i pomogą zaoszczędzić trochę środków. Standardem pozostaje darmowy transport na terenie całego kraju i możliwość wyboru formy płatności bez dodatkowych opłat. Nadal dostępną (i coraz bardziej popularną) formą płatności jest również sprzedaż ratalna.