ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Komoda z regałem i lustrem Malow 3390CO5T-REHA

Producent: PRS
Kod: PRS0080-2016
838 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Waga: 55 kg
Ilość paczek: 2 szt.
Materiał: płyta laminowana 15-22 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: dąb flintstone
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy
Komoda: 81x91x50 cm
Dostawka: 69x185x19,2 cm

Instrukcja montażu

Komoda z regałem i lustrem Malow, praktyczne połączenie

Pokazana tu praktyczna komoda należy co prawda do kolekcji mebli, przeznaczonych do sypialni, niemniej jednak może znaleźć i inne zastosowanie. Komodę z regałem i lustrem można sobie wyobrazić na przykład w przedpokoju, takie jej rozwiązanie nawet samo się nasuwa. A przy okazji warto nabyć również inne elementy mebli w tym samym nowoczesnym stylu, zwłaszcza w dziale wyposażenia sypialń. Jest oferta łóżka w dwu wymiarach miejsca do spania, jest też do dyspozycji komoda o większych wymiarach, lub oferta dwu wersji szaf. Kolekcja Malow francuskiego producenta przedstawia cenowo atrakcyjne rozwiązanie wyposażenia dowolnego pokoju.

 

Francuski producent kładzie nacisk na jakość i wygląd. Komoda z pięcioma szufladami dostępna jest w ofercie pojedynczych elementów. W cenie przedstawionej komody znajduje się regał i lustro. Materiałem do produkcji jest płyta laminowana. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.

 

Parisot
Grupa Parisot powstała we Francji w 1936 roku, kiedy Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli łącząc nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem i naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble w zgodzie z europejskimi standardami, z naciskiem na jakość i bezpieczeństwo. Meble spełniają rygorystyczne europejskie wymogi bezpieczeństwa, a pakowane są w częściach do łatwiejszego transportu, wraz ze szczegółową instrukcją montażu.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie