Komoda z przewijakiem Noam

Producent: Gaut
Kod: GA00312-2020
  • komoda bez przewijaka, wysokość 87 cm, szerokość 92 cm, głębokość 45 cm
  • przewijak można później wyjąć i skorzystać z komody
  • jakość wykonania, obrzeża ABS
  • meble dla niemowląt, atestowane

niedostępne
3 344,50 zł

Dane produktu

Wysokość (cm): 87 + 9 cm
Szerokość (cm): 92 / 55 cm
Głębokość: 45 / 70 cm
Kolor: jasny dąb-biały
Materiał: płyta MDF, płyta laminowana 15-22 mm
Wykonanie: obrzeża ABS
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy

Komoda z przewijakiem zapewni bezpieczne przepakowanie maluszka

Komoda plus przewijak zapewnią Ci wygodę i wszystko, czego potrzebujesz podczas przewijania. Teraz oferujemy Ci osobno komodę z przewijakiem do przewijania, najwięcej co możesz zapewnić dziecku podczas przewijania. Kolekcja Noam ma sens, kolekcja gwarantuje najwyższy komfort nie tylko maluchom, ale także rodzicom. Oferta mebli do pokoju dziecięcego z kolekcji francuskiego producenta w najwyższej jakości. Elegancki design z elementami skandynawskimi dodatkowo potęguje radość z zakupów.

Certyfikat ISO 9001 - jakość
Certyfikat ISO 14001 - gwarancja na meble od 2 do 4 lat
Certyfikat ISO 18001 - meble bezpieczne w użytkowaniu, bezpieczeństwo zdrowotne

Meble Aldo, design, którego nie znajdziesz nigdzie indziej

Posiadanie wyłącznej reprezentacji ze strony danych producentów ma dla Państwa pewną wagę jako rzetelna firma. Wyłączne przedstawicielstwo nie jest łatwe do uzyskania i jako sprzedawca mebli bardzo cieszymy się, że możemy się nim pochwalić u kilku producentów. Dodatkowo ekskluzywna reprezentacja dla Ciebie jako klienta ma urok, że Twoje wnętrze będzie oryginalne i nietradycyjne. Ekskluzywna reprezentacja dotyczy również pięknych projektów, których klienci potrzebują dla Ciebie i staramy się to robić od kilku lat. Meble z duszą, meble z temperamentem, meble Aldo.

Gautier
Zespół projektantów z firmy Gautier z przyjemnością prezentuje bardzo ciekawą kolekcję mebli. Produkcja jest czysto francuska, skupia się przede wszystkim na harmonii, szczerości oraz spójności. Filozofia, która ma na celu ciągłe zpodnoszenie jakości, jednocześnie kładzie nacisk na dbałość o szczegóły.
Producent proponuje wzornictwo i styl na miarę dzisiejszych czasów, dodatkowo zwraca uwagę na problematykę ochrony środowiska naturalnego, zwłaszcza pod kątem produkcji. Posiada wiele certyfikatów.

Śledz nas w mediach społecznościowych