Komoda z przewijakiem Marius

Producent: Gaut
Kod: GA00308-2020
  • komoda z kolekcji mebli dziecięcych
  • komodę można dokupić również bez przewijaka
  • wymiary bez przewijaka, wysokość 87 cm, szerokość 88 cm, głębokość 45 cm
  • wysokiej jakości płyta mdf i laminat, obrzeża ABS, meble z certyfikatem

niedostępne
2 148,75 zł

Dane produktu

Wysokość (cm): 87 + 9 cm
Szerokość (cm): 88 / 55 cm
Głębokość: 45 / 70 cm
Kolor: szary dąb - biały
Materiał: płyta MDF, płyta laminowana 15-22 mm
Wykonanie: obrzeża ABS
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy

Dla bezpiecznego i wygodnego przewijania maluszka zawsze polecamy komodę z przewijakiem

Komoda pochodzi z oferty kolekcji przeznaczonej do wyposażenia pokoju niemowlaka, a dzięki rozkładanemu łóżeczku również przedszkolaka, ale jeśli Ci się spodoba, możesz ją kupić wszędzie. Odpowiednio do pokoju ucznia lub studenta, zwłaszcza wtedy, aby uzyskać bardzo elegancki design. Dzisiejszy trend mebli dla niemowląt to trzeźwy, elegancki design, bez dziecięcych motywów, są lepiej zabezpieczone dekoracjami i dodatkami, to zdecydowanie tańsze rozwiązanie niż w danym wieku dziecka, zmienić całe meble. W kolekcji znajdziecie również komodę bez przewijaka, jeśli Twoje dziecko jest już większe i komoda, ci się podoba.

Kolekcja Marius, od francuskiego producenta Galipette, oferuje po prostu ten stonowany ton mebli w zasadzie jak dla nas dorosłych. Na zdjęciach poglądowych można jednak zobaczyć, jak ładnie te meble, w naszym przypadku komoda, prezentują się zarówno w pokoju maluszka, jak i przedszkolaka. Dodatkowo oferujemy Państwu wysokiej jakości, certyfikowaną komodę.

Certyfikat ISO 9001 - jakość
Certyfikat ISO 14001 - gwarancja na meble od 2 do 4 lat
Certyfikat ISO 18001 - meble bezpieczne w użytkowaniu, bezpieczeństwo zdrowotne

Meble Aldo, design, którego nie znajdziesz nigdzie indziej

Posiadanie wyłącznej reprezentacji ze strony danych producentów ma dla Państwa pewną wagę jako rzetelna firma. Wyłączne przedstawicielstwo nie jest łatwe do uzyskania i jako sprzedawca mebli bardzo cieszymy się, że możemy się nim pochwalić u kilku producentów. Dodatkowo ekskluzywna reprezentacja dla Ciebie jako klienta ma urok, że Twoje wnętrze będzie oryginalne i nietradycyjne. Ekskluzywna reprezentacja dotyczy również pięknych projektów, których klienci potrzebują dla Ciebie i staramy się to robić od kilku lat. Meble z duszą, meble z temperamentem, meble Aldo.

Gautier
Zespół projektantów z firmy Gautier z przyjemnością prezentuje bardzo ciekawą kolekcję mebli. Produkcja jest czysto francuska, skupia się przede wszystkim na harmonii, szczerości oraz spójności. Filozofia, która ma na celu ciągłe zpodnoszenie jakości, jednocześnie kładzie nacisk na dbałość o szczegóły.
Producent proponuje wzornictwo i styl na miarę dzisiejszych czasów, dodatkowo zwraca uwagę na problematykę ochrony środowiska naturalnego, zwłaszcza pod kątem produkcji. Posiada wiele certyfikatów.

 

Śledz nas w mediach społecznościowych