ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Komoda Westphalen 18-H-19040118

Producent: IL
Kod: ILT00113-2017
1 121 zł
Przybliżony czas dostawy:
2 - 3 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 91 cm
Szerokość: 80 cm
Głębokość: 40 cm
Waga: 36 kg
Ilość paczek: 1 szt.
Materiał: płyta laminowana 15-22 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: dub brushed
Kraj pochodzenia: Niemcy
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Komoda westphalen odpowiednia do dowolnych wnętrz

Niemiecki producent, w ramach lkolekcji Wesphalen przedstaiwa szereg komód różych rozmiarów i konstrukcji. Przedstawianą aktualnie ośmio szufladową komodę zastosować można w dowolnym wnętrzu. Komody najczęściej wykorzystywane są w sypialniach i przedpokojach, ale coraz czężciej pojawiają się również w pokojach dziecięcych. Prezentowana komoda, ze względu na dużą ilość szuflad, pozwala na przejrzyste uporządkowanie drobnych przedmiotów i części garderoby. Oprócz prezentowanego wykończenia w imitacji drewna dębowego, kolekcja Wesphalen dostępna jest również w kolorze białym. Prosta w utrzymaniu, zmywalna płyta laminowana, oraz prosta konstrukcja pozwoliły producentowi na osiągnięcie atrakcyjnej ceny.

Interlink 
Firma powstała w Niemczech, założona przez p. Martina Linka. Dzisiaj siedzibą firmy jest malownicze miasto Seltz we Francji. Jakość produkcji stworzona przysłowiową niemiecką dokładnością i dbałością o szczegóły. Firma Interlink za naszym pośrednictwem przynosi kolekcje nowoczesnych i stylowych mebli, które można znaleźć między innymi w kategorii mebli z litego drewna. 
Wszystkie produkty posiadają certyfikaty jakości i atesty zdrowotne. 
Meble Aldo są wyłącznym przedstawicielem na kraje bloku wschodniego i wszystkie aktualne produkty i nowości, znajdą Państwo na naszych stronach internetowych.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie