ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)
Darmowy transport

Komoda Element 0115EN4P

Producent: PRS
Kod: PRS0051-2017
489 zł
Dostępność:
2 - 3 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 80 cm
Szerokość: 160 cm
Głębokość: 40 cm
Waga: 42 kg
Ilość paczek: 2 szt.
Materiał: płyta laminowana 15 i 18 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: dąb brooklyn
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Obszerna komoda z czterema szafkami

Przestrzeni do przechowywania raczej nigdy nie jest za wiele, a dodatkowa przestrzeń zawsze znajdzie zastosowanie. Przedstawiana aktualnie komomoda czterodrzwiowa oferuje tej przestrzeni naprawdę sporo. Układ wewnętrzny (widoczny na dołączonym zdjęciu) tworzony jest jednó półką. Prosta konstrukcja i zastosowana do produkcji płyta laminowana, pozwoliły francuskiemu producentowi na osiągnięcie naprawdę atrakcyjnej ceny. Komoda przeznaczona jest do dowolnych wnętrz i zastosować ją można w aranżacjach biura, przedpokoju, sypialni czy salonu. Dzięki prostym liniom i stylowym uchwytom komodę możemy zaszeregować do katergorii nowoczesnymch mebli.

Francuski producent kładzie nacisk na wysoką jakość nawet u produktów atrakcyjnych cenowo. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Materiałem zastosowanym do produkcji jest płyta laminowana o grubości 18 i 25 mm. Darmowy transport na terenie całego kraju.


Parisot 

Grupa Parisot powstała we Francji w 1936 roku, kiedy to Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli, które łączyły w sobie nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem, w którym przede wszystkim liczy się jakość. Obecnie, Parisot produkuje meble wg. europejskich standardów, z naciskiem na trwałość i bezpieczeństwo. Meble dla dzieci tego producenta, spełniają rygorystyczne europejskie normy bezpieczeństwa. Są również proste w montażu dzięki bardzo szczegółowej instrukcji, a płasko pakowane paczki zapewniają łatwy transport.

   

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie