Komoda dziecięca, szafka Kyllian

Producent: Gaut
Kod: GA007-2020
niedostępne
1 030,00 zł

Dane produktu

Wysokość (cm): 43 cm
Szerokość (cm): 90 cm
Głębokość: 40 cm
Waga: 18,5 kg
Ilość paczek: 1 szt.
Kolor: biały, dąb sonoma
Materiał: płyta MDF
Wykonanie: obrzeża ABS
Wykończenie: zmywalna powierzchnia
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy

Praktyczny dodatek do pokoju dziecięcego, szafka

Konstrukcja szafki, możemy również powiedzieć komody, naprawdę lubimy jako dodatek do wnętrza pokoju dziecięcego. Jedna część jest otwarta, więc oferuje łatwe przechowywanie, takie jak zabawki, druga część z drzwiami jest zamknięta, a dziecko może ukryć to, co nie powinno być widoczne w pokoju dziecinnym.

Korzystanie z szafki zmienia się z wiekiem, zamiast zabawek dziecko będzie przechowywać inne potrzeby, takie jak sport. Szafka jest jedną z wielu części kolekcji mebli dziecięcych Kyllian francuskiego producenta, a oprócz tego, że jest bardzo praktyczna, może również spodobać się wysokiej jakości. Materiałem do produkcji stała się płyta mdf, obróbka powierzchniowa to nie papier, ale folia z tworzywa sztucznego.Szafka zdecydowanie oferuje wyższą odporność mechaniczną. W odniesieniu do wysokiej jakości znajdziesz również łatwą instalację.

Gautier
Zespół projektantów z firmy Gautier z przyjemnością przedstawia bardzo ciekawą kolekcję mebli. Produkcja jest czysto francuska, a skupia się przede wszystkim na harmonii, szczerości oraz spójności. Filozofia, która ma na celu ciągłe zwiększanie jakości a zarazem kładzie nacisk na szczegóły. Producent przynosi wzornictwo i styl na miarę dni dzisiejszych, a zarazem jest pozytywnie nastawiony do problematyki ochrony środowiska naturalnego, zwłaszcza pod kątem produkcji.

Śledz nas w mediach społecznościowych