ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Komoda dziecięca Celeste P0E.160

Producent: Gaut
Kod: GA00117-2015
1 289 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 91 cm
Szerokość: 87 cm
Głębokość: 47 cm
Materiał: płyta MDF
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Francja
Kolor: szaro niebieski
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Komoda dziecięca dla niemowląt i uczniów

Kolekcja markowych mebli dziecięcych Celeste francuskiego producenta zaliczana jest do designu nowej generacji. Prosta, elegancka konstrukcja z bardzo nietypową kolorystyką to zarys przyszłości aranżacji wnętrz. Francuski producent oferuje również w ramach kolekcji możliwość dokupienia do komody przewijaka i mini regału, dzięki czemu możemy stworzyć prawdziwe centrum przewijania z możliwością ułożenia wszystkich niezbędnych akcesoriów potrzebnych do przewijania dziecka, bez potrzeby odbiegania po cokolwiek i pozostawiania dziecka choć przez chwilę bez opieki. Komodę bez przewijaka można wykorzystać w pokoju dziecięcym ucznia. Kolejnymi elementami kolekcji są łóżeczko dziecięce i szafa, czyli tradycyjne meble do aranżacji pokoju niemowlęcego.

 

Francuski producent kładzie nacisk na jakość. Materiałem do produkcji jest płyta MDF. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.

 

Certifikat ISO 9001 - jakość
Certifikat ISO 14001 - gwarancja 2 - 5 lat
Certifikat ISO 18001 - bezpieczne w używaniu, nieszkodliwe dla zdrowia

 

Gautier
Zespół projektantów z firmy Gautier z przyjemnością przedstawia bardzo ciekawą kolekcję mebli. Produkcja jest czysto francuska, a skupia się przede wszystkim na harmonii, szczerości oraz spójności. Filozofia, która ma na celu ciągłe zwiększanie jakości a zarazem kładzie nacisk na szczegóły.
Producent przynosi wzornictwo i styl na miarę dni dzisiejszych, a zarazem jest pozytywnie nastawiony do problematyki ochrony środowiska naturalnego, zwłaszcza pod kątem produkcji. Dowodzi tego posiadaniem wiele certyfikatów.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Komoda dla dzieci Camille P79.160

Komoda dla dzieci Camille P79.160

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
787 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie