ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)
Darmowy transport

Komoda dziecięca Adele P1K.160

Producent: Gaut
Kod: GA001-2016
848 zł
Dostępność:
3 - 4 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 90 cm
Szerokość: 102 cm
Głębokość: 45 cm
Materiał: płyta MDF, płyta laminowana
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Francja
Kolor: biały
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Komoda dziecięca Adele, nie tylko dla niemowląt

W ramach kolekcji mebli dziecięcych Adele francuski producent oferuje szeroką gamę pojedynczych elementów, przeznaczonych do urządzania pokoju dziecięcego od narodzin do wieku dorosłego. Dzięki oferowanemu wariantowi łóżeczka, które po rozłożeniu staje się łóżkiem, może być realne korzystanie z niektórych mebli rzeczywiście od urodzenia malucha do dorosłości. Takim elementem może też być dziecięca komoda, którą nabyć można bez przewija tak, jak teraz pokazano, lub z nim. Biały odcień należy do najbardziej popularnych, i dlatego wykorzystany został również w przypadku innych składników mebli dziecięcych. Komoda podoba nam się również ze względu na jej podział na części zamkniętą i otwartą. Dziecięcym motywem w kolekcji jest gwiazda, którą można znaleźć na prawie wszystkich oferowanych elementach. Na załączonych zdjęciach każdy sam może sprawdzić, jak sympatyczne wrażenie sprawia nie tylko komoda, ale i pozostałe meble, zainstalowane we wnętrzach.

 

Francuski producent markowych mebli dziecięcych kładzie nacisk na pomysłowość konstrukcji i wysoką ich jakość, dokumentowaną posiadanymi certyfikatami jakości. Kolekcja mebli dziecięcych oszczędza czas i pieniądze. Dzięki wysokiej jakości gwarantowany jest bardzo długi okres eksploatacji. Materiałem do produkcji jest płyta MDF z obrzeżami ABS. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju. Certifikat ISO 9001 - jakość
Certifikat ISO 14001 - gwarancja 2 - 5 lat
Certifikat ISO 18001 - bezpieczne w używaniu, nieszkodliwe dla zdrowia

 

Gautier
Zespół projektantów z firmy Gautier z przyjemnością przedstawia bardzo ciekawą kolekcję mebli. Produkcja jest czysto francuska, a skupia się przede wszystkim na harmonii, szczerości oraz spójności. Filozofia, która ma na celu ciągłe zwiększanie jakości a zarazem kładzie nacisk na szczegóły.
Producent przynosi wzornictwo i styl na miarę dni dzisiejszych, a zarazem jest pozytywnie nastawiony do problematyki ochrony środowiska naturalnego, zwłaszcza pod kątem produkcji. Dowodzi tego posiadaniem wielu certyfikatów.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty powiązane

Komoda dziecięca z przewijakiem Adele P1K.160-611

Komoda dziecięca z przewijakiem Adele P1K.160-611

Dostępność
3 - 4 tygodnie
1 206 zł
Łóżeczko dziecięce Adele P1K.601

Łóżeczko dziecięce Adele P1K.601

Dostępność
3 - 4 tygodnie
1 250 zł

Produkty podobne

Komoda dla dzieci Camille P79.160

Komoda dla dzieci Camille P79.160

Dostępność
3 - 4 tygodnie
750 zł
Komoda dla dzieci Little Town P69.160

Komoda dla dzieci Little Town P69.160

Dostępność
3 - 4 tygodnie
750 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie