ceneo
Obsługa klienta: +48 796 693 889 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
Meble francuskie
0
0 zł
Koszyk jest pusty
0

Nie zrobisz dobrego wrażenia dwa razy. Zrób dobre wrażenie u swych gości zjawiskowym przedpokojem.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Twoja łazienka zasługuje na to, żeby wyglądać tak pięknie, jak Ty. Uczyń swoją łazienkę prześliczną.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Coś tak przyziemnego, jak meble do przechowywania rzeczy, również mogą być piękne. Wejdź i przekonaj się.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Komoda do sypialni Siena H87.165

Producent: Gaut
Kod: GA0043-2015
1 916 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Kolor: sosna bielona
Wysokość (cm): 96 cm
Szerokość (cm): 77 cm
Głębokość: 46 cm
Materiał: płyta laminowana 18-25 mm
Wykonanie: obrzeża ABS
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Nowoczesna komoda do sypialni

Komoda to prawie integralna część wyposażenia każdej sypialni. W kolekcji Siena francuskiego producenta znajdziemy od razu dwa typy komód. Prezentowana właśnie komoda z czterema szufladami, i mniejsza komoda z trzema szufladami. Francuski producent u wszystkich elementów kolekcji Siena zdecydował się na nowoczesny wygląd. Jasny odcień imitacji drewna sosnowego idealnie nadaje się do ciemniejszych pomieszczeń z niewielką ilością naturalnego światła słonecznego. W ofercie znajduje się wiele elementów do wyposażenia sypialni.

Francuski producent kładzie nacisk na jakość. Meble posiadają certyfikaty jakości. Dostarczane są w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Materiałem do produkcji jest płyta laminowana o grubości 18 – 25 mm. Niektóre krawędzie wykończone obrzeżami ABS. Darmowy transport na terenie całego kraju.


Certyfikat ISO 9001 - jakość
Certyfikat ISO 14001 – gwarancja na meble od 3-5 lat
Certyfikat ISO 18001 – meble bezpieczne dla zdrowia i w używaniu 
 

Łączenie mebli do sypialni w harmonijną całość

Najlepszym rozwiązaniem wyposażenia sypialni, to zakup kompletnego zestawu mebli o jednolitym wyglądzie i stylu, niestety takie rozwiązanie w większości wypadków wymaga nieograniczonej przestrzeni i środków. W kolekcji Siena mamy do dyspozycji wszystkie potrzebne elementy, ale również możliwość zamawiania pojedynczych elementów i stopniowego uzupełniania wyposażenia sypialni. Podstawowym elementem sypialni to oczywiście łóżko. W kolekcji Siena mamy do dyspozycji dwa rozmiary łóżek. Łóżko dla singli, z powierzchnią spania 140x200 cm i łóżko podwójne o powierzchni spanie 160x200 cm. Do wyboru mamy również stolik nocny i szafę w dwu rozmiarach. 

Gautier
Zespół projektantów z firmy Gautier z przyjemnością przedstawia bardzo ciekawą kolekcję mebli. Produkcja jest czysto francuska, a skupia się przede wszystkim na harmonii, szczerości oraz spójności. Filozofia, która ma na celu ciągłe zwiększanie jakości a zarazem kładzie nacisk na szczegóły.
Producent przynosi wzornictwo i styl na miarę dni dzisiejszych, a zarazem jest pozytywnie nastawiony do problematyki ochrony środowiska naturalnego, zwłaszcza pod kątem produkcji. Dowodzi tego posiadaniem wiele certyfikatów.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera

Oferty maksymalnie 2x w miesiącu.
Możesz zrezygnować w każdym momencie.