ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Komoda do sypialni Siena H87.160

Producent: Gaut
Kod: GA0044-2015
1 689 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 74 cm
Szerokość: 122 cm
Głębokość: 46 cm
Materiał: płyta laminowana 18-25 mm
Wykonanie: obrzeża ABS
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: sosna bielona
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Komoda, tradycyjny element sypialni

Komody to już prawie integralna część wyposażenia sypialni. W kolekcji Siena francuskiego producenta znajduje się szereg elementów wyposażenia sypialni i oczywiście nie mogło zabraknąć komód. Oprócz prezentowanej komody z trzema szufladami, częścią składową kolekcji również jest komoda z czterema szufladami. Uchwyty zintegrowane z czołową płytą szuflad podkreślają nowoczesny wygląd. Jasny kolor imitacji drewna sosnowego nadaje się do wykorzystania nawet w ciemniejszych pomieszczeniach z brakiem dojścia naturalnego światła słonecznego.

 

Francuski producent kładzie nacisk na jakość. Meble posiadają certyfikaty jakości. Dostarczane są w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Materiałem do produkcji jest płyta laminowana o grubości 18 – 25 mm. Niektóre krawędzie wykończone obrzeżami ABS. Darmowy transport na terenie całego kraju.


Certyfikat ISO 9001 - jakość
Certyfikat ISO 14001 – gwarancja na meble od 3-5 lat
Certyfikat ISO 18001 – meble bezpieczne dla zdrowia i w używaniu 
 

 

Aranżujemy sypialnię z pojedynczych elementów

Na stronach naszego sklepu staramy się oferować zestawy z możliwością indywidualnego wyboru poszczególnych elementów, według aktualnych potrzeb klienta. Kolekcja Siena to właśnie jeden z wielu takich zestawów. Do wyboru mamy łóżko w dwóch rozmiarach, dwa modele komód i stolików nocnych oraz szafę w dwu rozmiarach. Klient sam decyduje z jakich rozmiarów mebli skorzysta i które meble umieści w sypialni. Kolekcja Siena pod tym względem oferuje naprawdę szerokie możliwości. 

 

Gautier
Zespół projektantów z firmy Gautier z przyjemnością przedstawia bardzo ciekawą kolekcję mebli. Produkcja jest czysto francuska, a skupia się przede wszystkim na harmonii, szczerości oraz spójności. Filozofia, która ma na celu ciągłe zwiększanie jakości a zarazem kładzie nacisk na szczegóły.
Producent przynosi wzornictwo i styl na miarę dni dzisiejszych, a zarazem jest pozytywnie nastawiony do problematyki ochrony środowiska naturalnego, zwłaszcza pod kątem produkcji. Dowodzi tego posiadaniem wiele certyfikatów.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie