ceneo
Obsługa klienta: +48 796 693 889 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
Meble francuskie
0
0 zł
Koszyk jest pusty
0

Nie zrobisz dobrego wrażenia dwa razy. Zrób dobre wrażenie u swych gości zjawiskowym przedpokojem.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Twoja łazienka zasługuje na to, żeby wyglądać tak pięknie, jak Ty. Uczyń swoją łazienkę prześliczną.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Coś tak przyziemnego, jak meble do przechowywania rzeczy, również mogą być piękne. Wejdź i przekonaj się.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Komoda dla dzieci Charly P0C.160-760

Producent: Gaut
Kod: GA0062-2014
1 728 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Kolor: wybielona czereśnia - niebieski
Wysokość (cm): 91 cm
Szerokość (cm): 100 cm
Głębokość: 47 cm
Materiał: płyta MDF
Wykonanie: obrzeża ABS
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Nowoczesna komoda dla dzieci z jakością markowych mebli

Jeśli wolisz wysokiej jakości meble dziecięce pomimo tego, że są droższe to napewno znajdziesz coś dla siebie z kolekcji francuskiego producenta. Konkretnie na portalu meble Aldo można znależć meble dziecięce z marki Gami. Komoda dla dzieci z kolekcji Charly, która oferuje elementy do ewentualnego wyposażenia pokoju dziecięcego dla niemowląt. Przede wszystkim meble dla najmłodszych dzieci staramy się prezentować w najwyższej jakości i nieszkodliwe dla zdrowia. Kolekcja Charly oferuje meble dla dzieci również w kombinacji z różowymi odcieniami, dzięki czemu komodę możesz także kupić dla małej dziewczynki.

Jak już wspomnieliśmy, francuski producent zwraca szczególną uwagę na jakość, którą dokumentuje certyfikatami jakości. Materiałem wykorzystanym do produkcji komody jest płyta mdf z krawędziami zakończonymi obrzeżem ABS. Dostarczenie komody w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowa wysyłka
 

Pokój dziecięcy dla chłopczyka jest inny niż dla dziewczynki?

Właściwie nie. Meble są identyczne, zmienione są tylko ich kolory. Na portalu meble Aldo także pokoje dziecięce rozdzielone są w zależności od przeznaczenia, dlatego można znależć pokoje dla dziewczynek, pokoje dla chłopczyków oraz pokoje dla niemowląt. U elementów mebli jakim jest komoda dla dzieci oferujemy możliwość dokupienia przewijaka. W Kolekcji dostępne są oczywiście łóżeczko i szafa dla tych z państwa, którzy jeszcze przed przyjściem dziecka na świat chcą mieć w pełni wyposażony pokój dziecięcy.

Komoda może również znależć zastosowanie w pomieszczeniu ucznia lub nastolatka. Wysokiej jakości meble dla dzieci mają także dużą zaletę,że będą służyły aż do dorosłego wieku dziecka nie zmieniając swojej pierwotnej postaci i koloru. Początkowa inwestycja szybko może się zwrócić. 
 

Gautier
Zespół projektantów z firmy Gautier z przyjemnością przedstawia bardzo ciekawą kolekcję mebli. Produkcja jest czysto francuska, a skupia się przede wszystkim na harmonii, szczerości oraz spójności. Filozofia, która ma na celu ciągłe zwiększanie jakości a zarazem kładzie nacisk na szczegóły.
Producent przynosi wzornictwo i styl na miarę dni dzisiejszych, a zarazem jest pozytywnie nastawiony do problematyki ochrony środowiska naturalnego, zwłaszcza pod kątem produkcji. Dowodzi tego posiadaniem wiele certyfikatów.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Komoda dla dzieci Emile P94.173

Komoda dla dzieci Emile P94.173

Przybliżony czas dostawy: 3 - 4 tygodnie
1 040 zł
Zapisz się do newslettera

Oferty maksymalnie 2x w miesiącu.
Możesz zrezygnować w każdym momencie.