ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Komoda dla dzieci Charly P0C.160-660-613

Producent: Gaut
Kod: GA0061-2014
2 122 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Cena: z przewijakiem
Materiał: płyta MDF
Wykonanie: obrzeża ABS
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Francja
Kolor: wybielona czereśnia - różowy
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy
Komoda: 100x91x47 cm
Przewijak: 101x98x79 cm

Komoda dla dzieci Charly oferuje najwyższą jakość marki Gami

Nie będziemy ukrywać,że markowe meble dla dzieci Gami francuskiego producenta należą do droższych mebli. Ale meble dziecięce marki o wysokiej jakości Gami należą do mebli o najwyższej z możliwych jakości, którą dla ciebie znależliśmy. Wysoką jakość oferujemy przede wszystkim jako możliwość wyposażenia pokoju dziecięcego, w którym należy położyć większy nacisk na jakość i wartości zdrowotne. Kolekcja Charly oferuje również inne elementy przeznaczone do wyposażenia pokoju dziecięcego dla niemowląt, w której nie brakuje łóżeczka,szafy oraz wzornictwa w kolorach przeznaczonych dla małych chłopców.

Francuski producent kładzie nacisk na szczegółowe wykonanie i wysoką jakość, o czym świadczy wiele certyfikatów wysokiej jakości. Dostawa mebli w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Komody dostępne są również w kolorach przeznaczonych dla chłopców. Komodę można zakupić bez przewijaka. Bezpłatna wysyłka na terenie całego kraju.

Certyfikat ISO 9001 - jakość
Certyfikat ISO 14001 - gwarancja na meble od 3 do 5 lat
Certyfikat ISO 18001 - meble są bezpieczne w używaniu, nieszkodliwe dla zdrowia 
 

Czy wiesz, co potrzebujesz do pokoju dziecięcego dla niemowlaka?

Jeśli czekasz na przybycie dziecka na świat to z pewnością zastanawiasz się, jak wyposażyć dziecku jego pierwszy dziecięcy pokój. Wśród najważniejszych elementów zdecydowanie jest łóżeczko, a równie ważny jest materac. W pierwszym roku swojego życia dziecko najczęściej śpi, dlatego też wybór łóżeczka i materaca jest bardzo ważny. Jeśli chcesz mieć kompletnie wyposażony pokój dziecięcy, to na pewno możemy polecić kupno komody z przewijakiem, która jest również dostępna w kolekcji Charly. Szafa może lub nie musi być, ponieważ na początek możemy się bez niej obejść.

Na załączonych fotografiach przedstwiamy co kolekcja Charly oferuje, a należy także pamiętać, że meble Aldo to jest zakup pod jednym dachem więc z pewnością warto jeszcze zobaczyć kategorię wyprawka dla dziecka.

Gautier
Zespół projektantów z firmy Gautier z przyjemnością przedstawia bardzo ciekawą kolekcję mebli. Produkcja jest czysto francuska, a skupia się przede wszystkim na harmonii, szczerości oraz spójności. Filozofia, która ma na celu ciągłe zwiększanie jakości a zarazem kładzie nacisk na szczegóły.
Producent przynosi wzornictwo i styl na miarę dni dzisiejszych, a zarazem jest pozytywnie nastawiony do problematyki ochrony środowiska naturalnego, zwłaszcza pod kątem produkcji. Dowodzi tego posiadaniem wiele certyfikatów.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Komoda dla dzieci Camille z przewijakiem P79.020

Komoda dla dzieci Camille z przewijakiem P79.020

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
1 575 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie