ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Komoda Brera 3511CO6T

Producent: PRS
Kod: PRS0016-2017
1 130 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 74 cm
Szerokość: 135 cm
Głębokość: 49 cm
Waga: 53 kg
Ilość paczek: 2 szt.
Materiał: płyta laminowana 15-22 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: orzech brazylijski
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Elegancka sześcioszufladowa komoda w imitacji orzecha brazylijskiego

W ramach kolekcji Brera, francuski producenrt oferuje meble sypialniane o prostej ale nowoczesnej konstrukcji, wykonane w eleganckiej imitacji brazylijskiego orzecha. Jednym z elemntów wspomnianej kolekcji jest prezentowana obecnie obszerna komoda z sześcioma szufladami. Układ komody, z podziałem na dwie równe części po trzy szuflady, idealnie się sprawdza w aranżacjach dla par. Sama tylko komoda jest w stanie zastąpić nawet mniejszą szafę, a w połączeniu z łóżkiem tej kolekcji idealnie nadaje się do aranżacji w małych pomieszczeniach. Łóżka kolekcji Brera posiadają bowiem praktyczną dostawkę w wezgłowiu, a dodatkowo można je uzupełnić o nawet dwie szuflady (po jednej z każdej strony łóżka). Dostawkę w wezgłowiu można wykorzystać do umieszczenia pościeli. Materiałem do produkcji jest prosta w utrzymaniu płyta laminowana. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji.
Parisot 

Grupa Parisot powstała we Francji w roku 1936, kiedy to Jacques Parisot zaczął produkować meble, oparte na kombinacji nowoczesnego dizajnu oraz rustykalnego rzemiosła, a więc z naciskiem na jakość. 
Dziś Parisot produkuje meble zgodnie z normami europejskimi akcentując jakość i bezpieczeństwo. Meble dziecięce dostosowane są do wymagających europejskich przepisów bezpieczeństwa, wszystko pakowane jest w płaskich opakowaniach, z dokładnymi instrukcjami montażu.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie