Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Komfortowa przestrzeń do nauki

Dla wszystkich rodziców podstawowym warunkiem powinna być jakość biurka dziecięcego. Biurka oferowane przez nasz sklep Meble-Aldo posiadają wysokość polecaną dla zdrowego rozwoju dziecka. Oferujemy biurka z litego drewna i płyt laminowanych, renomowanych zachodnich producentów. Co do konstrukcji oferujemy biurka tradycyjne i „rosnące” wraz z dzieckiem, czyli biurka z możliwością regulacji wysokości i kąta nachylenia blatu. Zwłaszcza te drugie są bardzo popularne ze względu na możliwość optymalnego dostosowania do aktualnego wzrostu dziecka. Standardowym wyposażeniem biurek są również wysuwane półki na klawiaturę komputera. Warto również pamiętać a doborze odpowiedniego krzesła do biurka.

 

Tradycyjne biurka

Biurko jest koniecznością dla każdego ucznia, uczennicy, studenta i studentki i nie może go zabraknąć w żadnym pokoju dziecięcym. Aranżując zupełnie nowy pokój dziecięcy możemy kupić biurko w zestawie lub jako pojedynczy element. Biurko to bardzo praktyczny mebel i może być wykorzystywane nawet przez przedszkolaków. Design współczesnych biurek dziecięcych to praktyczna konstrukcja i neutralna kolorystyka w imitacji drewna lub popularnej bieli. Biurko dziecięce powinno być odpowiedniej wielkości, tak by nawet po ustawieniu komputera pozostało sporo przestrzeni do odrabiania lekcji. Przestrzeń do odkładania i przechowywania można uzupełnić mobilnymi kontenerami, dostawkami lub regałami. Przykładem optymalnego zestawu może być kolekcja Nixon belgijskiego producenta. Proste, ale bardzo praktyczne rozwiązanie dla uczniów, studentów czy nawet dorosłych. Zestaw oferuje bardzo komfortowe miejsce do pracy i nauki. W razie potrzeby można przesunąć kontener w dowolne miejsce. Kolejną propozycją jest nowoczesne biurko Sacha francuskiego producenta. Biurko z praktyczną dostawką w postaci kombinacji regał i komody. Biurko można również zamówić bez dostawki.

 

 

„Rosnące biurka” – z możliwością regulacji wysokości i kąta nachylenia blatu

Dziecięce „rosnące” biurka są bardzo praktycznym rozwiązaniem gwarantującym zdrowy rozwój dziecka i oszczędzającym środki finansowe. Biurka tego typu mogą być wykorzystane od lat przedszkolnych aż do dorosłości dziecka. Biurka tego typu stanowią sporą część oferty naszego sklepu, a najszerszą ich ofertę posiada niemiecki producent. Możliwość ustawienia wysokości i kąta nachylenia docenimy zwłaszcza w okresie kiedy organizm dziecka rozwija się najszybciej. Z biurka tego typu może równocześnie korzystać nawet kilka dzieci na różnym etapie rozwoju. Dostosowanie biurka do ich wzrostu jest sprawą dosłownie chwili. Biurka te należą do najpopularniejszych w naszym sklepie. Rosnące biurka przedstawiają nowoczesny design. Często wykonane są w bardzo wyraźnych, jasnych kolorach tak bardzo lubianych przez dzieci. Rosnące biurka w ofercie naszego sklepu są wręcz idealnym rozwiązaniem do wyposażenia pokoi dziecięcych. Gwarantują zdrowa rozwój dziecka a wysoka jakość materiałów i produkcji gwarantują długi okres eksploatacji.

 

 

Dziecięce krzesło do biurka

Dużym plusem (a raczej niezbędnym atutem) jest możliwość ustawienia wysokości siedzenia. To idealny sposób na dostosowanie krzesła do aktualnego wzrostu dziecka. Krzeseł dziecięcych w naszej ofercie jest cała masa. Krzesła dziecięce oferowane są jako obrotowe, na kółkach, ergonomicznie dostosowane, w dodatku w szerokiej gamie kolorów. Wybierać możemy z wielu kolorów i to jak typowo chłopięcych tak i typowo dziewczęcych. Odpowiednie krzesło do biurka dziecięcego to podstawowa warunek by dziecko czuło się komfortowo podczas odrabiania lekcji i dotrzymywało zasad zdrowego sposobu siedzenia. Jakościowego krzesła z możliwością ustawienia wysokości siedzenia nie może zabraknąć po prostu zabraknąć w pokoju dziecięcym. Krzesła kolekcji Radius francuskiego producenta posiadają certyfikaty jakości, a dostępne są również w kolorze czarnym. Anatomiczne siedzenie i oparcie, możliwość nastawienia wysokości siedzenia i elegancki wygląd to podstawowe cechy charakterystyczne tej kolekcji. Na kolejnym zdjęciu widoczne jest krzesło kolekcji Bonnie niemieckiego producenta. Materiałem do produkcji tego krzesła to metalowa konstrukcja w kombinacji z plastykowymi elementami i tekstylnymi (przepuszczającymi powietrze) elementami oparcia i siedzenia. Prosty w obsłudze mechanizm ustawiania wysokości siedzenia, który potrafi obsługiwać nawet dziecko.

 

 

Przed aranżacją pokoju dziecięcego warto dokładnie przeanalizować możliwości, by idealnie dostosować umeblowanie i stworzyć naprawdę komfortowe warunki do nauki, zabaw i odpoczynku. Podstawą jest jakościowe łóżko, biurko i odpowiednia ilość przestrzeni do przechowywania. Wszystkie potrzebne elementy znajdą Państwo w naszym sklepie Meble-Aldo.