Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Kolekcje mebli na rok 2016 już w ofercie

Na początku każdego roku niecierpliwie oczekujemy co projektanci i producenci przygotowali na nowy sezon. Jakimi produktami i rozwiązaniami nas zaskoczą, jakie kolory i konstrukcje będą najpopularniejsze. Nowy rok rozpoczyna kolekcja Infinity francuskiego producenta. Kolekcja która raczej nie zaskakuje wymyślnymi konstrukcjami czy nietypową kolorystyką, ale na pewno budzi zainteresowanie atrakcyjnymi cenami. Meble kolekcji Infinity przeznaczone są do pokoi dziecięcych, sypialni, przedpokoi czy nawet salonów. Wszystkie elementy wykonane są w jednolitym designie i kolorystyce w imitacji jasnego drewna akacjowego. W ten sposób narastają możliwości wykorzystania mebli, dzięki możliwości kompletowania przeróżnych zestawów. Na podstawie możliwości wyboru z szerokiej gamy pojedynczych elementów klient sam wybiera zestaw według własnych potrzeb. Wyposażyć można w zasadzie dowolne wnętrze, w dodatku efektywnie, nowocześnie i w bardzo atrakcyjnej cenie.

 

 

Meble do pokoju dziecięcego

Kolekcja Infinity nadaje się do wyposażenia pokoi dziecięcych uczniów i uczennic. Pojedyncze elementy są atrakcyjne cenowo i bardzo praktyczne. Aranżacja pokoju dziecięcego z mebli tej kolekcji to dobre i tanie rozwiązanie. Jasny odcień imitacji drewna akacjowego jest odpowiedni jak dla dziewcząt, tak i dla chłopców. Wystarcza tylko odpowiednio dobrać dekoracje. W ofercie znajduje się kilka wykonań łóżek dziecięcych. Klasyczne łóżko bardzo prostej konstrukcji oraz łóżko uzupełnione parą szuflad. Rozwiązań do wyposażenia pokoju dziecięcego dla jednego czy dwójki, a nawet trójki, dzieci jest więc cała masa.

 

  

 

Ceny kompletnych pokoi dziecięcych przedstawionych na zdjęciach powyżej to niespełna 850 i 1.650zł (z darmowym transportem na terenie całego kraju!). Zapewne zgodzą się Państwo z nami, że to bardzo atrakcyjne ceny. Jak już wspominaliśmy wcześniej, meble kolekcji Infinity można zamawiać jako pojedyncze elementy, samemu decydując jaki będzie wyglądał dany zestaw.

 

Wróćmy jednak jeszcze do łóżek dziecięcych. Umożliwiają one bowiem wybór powierzchni spania. Łóżka można zestawić pod materac 90x190 cm lub w bardziej typowej dla tego typu łóżek powierzchni 90x200 cm. Decydujemy na podstawie dostępnej przestrzeni w pokoju dziecięcym. Długość łóżka 190 cm przeznaczona jest raczej do mniejszych pomieszczeń, w których każdy centymetr powierzchni jest bardzo cenny. Łóżka dostarczane są ze stelażem. Do aranżacji pokoi studenckich mamy w ramach kolekcji Infinity do dyspozycji również łóżko o powierzchni spania 140x200 cm, lub jego skróconą wersję 140x190 cm. Biurko kolekcji Infinity oferuje blat wystarczający dla potrzeb uczni i studentów.

 

                                                          

 

Francuski producent osiągnął atrakcyjnych cen głównie prostą konstrukcją, dbając przy tym na zachowanie wysokiej jakości. Materiałem do produkcji jest płyta laminowana o grubości 18-25 mm. Tym gwarantowana jest dostateczna sztywność i wytrzymałość mebli. Do prostej, ale praktycznej konstrukcji są też odpowiednio dopasowane stylowe uchwyty.

 

 

Meble do sypialni

W ofercie pojedynczych elementów do wyposażenia sypialni też jest z czego wybierać. Kilka wykonań łóżek podwójnych, z szufladami lub bez pod materac 160x200 cm. Nie brakuje też łóżka dla singli o powierzchni spania 140x200 cm. Szeroka jest też oferta szaf i komód przeznaczonych do wyposażenia sypialni. Wybór jest naprawdę szeroki, a co najważniejsze to sam klient może decydować o tym jak będzie wyglądał zestaw mebli do wyposażenia sypialni. Wspólnym mianownikiem dowolnych zestawów kolekcji Infinity będzie atrakcyjna cena.

 

  

 

Bardzo popularne są komody z sześcioma szufladami, lub łóżka z przestrzenią do przechowywania. W ofercie są do dyspozycji również szafy z przesuwanymi skrzydłami, które często znajdują zastosowanie w przedpokojach. Kolekcja Infinity francuskiego producenta najbardziej przyciąga uwagę elastycznością oferty oraz atrakcyjnymi cenami, przy zachowaniu wysokiej jakości.

 

 

Kolejne możliwości mebli z kolekcji Infinity

Jak wspominaliśmy na wstępie, kolekcja Infinity oferuje również meble do salonu i przedpokoju. W ofercie znajdują się szafki do butów i szafy do przedpokoju. Umożliwia to aranżację w identycznym stylu różnych wnętrz umieszczonych w jednym pomieszczeniu. Idealne do aranżacji małych mieszkań w których przedpokój jest częścią salonu, lub sypialnia z gabinetem łączą się z salonem. Wszystkie meble mogą być idealnie zharmonizowane.

 

                                                            

 

Mamy nadzieję, że kolekcja Infinity także w roku 2016 należeć będzie do najpopularniejszych. Ofertę pojedynczych elementów tej kolekcji nadal będziemy poszerzać. Możliwości wyposażenia różnych wnętrz w jednolitym stylu powinny się powiększać. Mamy zamiar co tydzień przedstawiać nowe kolekcje i mamy nadzieję, że spodobają się one Państwu tak samo jak w minionych latach.