Klasyczna komoda w skandynawskim stylu Delia

Producent: Neyt-S
Kod: Nyet0052-2019
  • komoda ma trzy szuflady
  • wysokiej jakości szyny, łatwa obsługa szuflad
  • wysokiej jakości materiał płyta mdf
  • wysokość 72 cm, szerokość 80 cm, głębokość 45 cm
Na magazynie - na miejscu w ciągu 10 dni
1 206,77 zł
965,42 zł
-20%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1 206,77 zł

Dane produktu

Wysokość (cm): 72 cm
Szerokość (cm): 80 cm
Głębokość: 45 cm
Ilość paczek: 2 szt.
Waga: 40 kg
Kolor: biały, dub river
Materiał: płyta mdf 18 mm, mdf deska 25 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Belgia
Gwarancja: 24 miesięcy

Klasyczna komoda z trzema szufladami może być używana w każdym wnętrzu

Możemy powiedzieć, że komoda, którą Ci teraz prezentujemy, jest jednym z najczęstszych typów. Klasyczny design z trzema szufladami, komoda z szufladami, które mogą być używane w pokojach dziecięcych, sypialniach biurach, w skrócie, w każdym pomieszczeniu. Komoda z kolekcji Delia belgijskiego producenta bardzo przypomina projekty mebli w skandynawskim stylu, nawet z wyborem odcieni. Śnieżka w połączeniu z imitacją drewna dębowego. Komoda należy do kategorii jasnych mebli i dlatego nadaje się do ciemniejszych wnętrz bez słońca. Będziesz bardzo zadowolony z jakości komody, którą zapewnia zastosowany materiał płyty mdf do jej produkcji.

Kolekcja Delia oferuje bardzo szeroki wybór z oferty pojedynczych elementów meblowych, dzięki czemu można zmontować lub, najlepiej mówiąc, całkowicie wyposażyć każdy rodzaj wnętrza. Istnieje również inny projekt komody, do wyboru jest wiele łóżek o różnych rozmiarach przestrzeni do spania, kilka wzorów szaf ubraniowych, regału, stolika nocnego, a nawet biurka. Pod względem liczby części ta kolekcja jest jedną z najbardziej wszechstronnych. Dzięki jakości czeka na Ciebie bardzo łatwa instalacja.

Wyłączna sprzedaż dla Czech i Polski

Belgijskie meble dziecięce zyskały wielu klientów dzięki minimalistycznemu, bardzo prostemu projektowi, który nadaje się do małych wnętrz. Szereg kolekcji mebli z możliwością wyboru wielu naturalnych odcieni jest dokładnie tym, czego brakowało na naszym rynku, i cieszymy się, że możemy przedstawić projekt belgijskiego producenta na naszej stronie internetowej jako wyjątkową ekskluzywną ofertę.

Neyt
Neyt to firma z Beervelde i Lokeren (Mobiline), która od ponad 35 lat specjalizuje się w produkcji nowoczesnych mebli, w których dominują sypialnie i meble dziecięce. Wykorzystuje do produkcji bardzo nowoczesne, high-tech technologicznie maszyny, z szerokimi pozwoleniami na automatyzację, gdzie materiałem użytym do produkcji jest płyta laminowana i płyta mdf o grubości do 28 mm. Jakość idzie ręka w rękę z tak popularnymi meblami zaprojektowanymi w skandynawskim stylu.

Śledz nas w mediach społecznościowych