ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Kieszenie dziecięce Butterfly 36-4916-BF-000

Producent: HoppeK
Kod: HPK00100-2015
270 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Výška: 40 cm
Délka: 85 cm
Materiál: látka
Způsob dodání : v jednom díle
Barva: dle fotografie
Výrobce: dánský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Kieszenie wykonane z tkaniny są praktycznym dodatkiem pokoju dla dziewcząt

Oferta dekoracji i dodatków do pokojów dziecięcych z litego drewna lub do konkretnych elementów mebli dziecięcych z litego drewna jest naprawdę bardzo bogata. Nie brak w niej praktycznych kieszeni do przechowywania dziecięcych skarbów do zawieszenia w dowolnym miejscu. Na przykład na łóżku, na ścianie, gdzie tylko dziecku będzie to odpowiadać. Akcesoria duńskiego producenta małym kosztem dostarczają wnętrzom pokoju dziecięcego właściwej atmosfery.Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie