Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Jaka szafka pod telewizor plazmowy/LCD?

Wybór odpowiedniej szafki pod telewizor wydaje się łatwym zadaniem. Żeby jednak mebel ten idealnie spełniał swoje funkcje a także świetnie wpisywał się w całość aranżacji salonu, trzeba wziąć pod uwagę kilka ważnych kwestii. Poniżej cenne porady, które przydadzą się przy doborze jak najlepszej szafki pod telewizor.  

Atrakcyjny design 

Umeblowanie to bardzo ważny element wystroju mieszkania, dlatego też wygląd mebli jest istotny. Współczesny przemysł meblarski korzysta z doświadczenia i talentu najlepszych designerów i architektów wnętrz, którzy wykonują projekty mebli dostosowanych do zmieniających się gustów i oczekiwań klienta. Szafka pod telewizor to mebel, który musiał przejść pewną ewolucję związaną z postępem technologicznym i ewolucją telewizorów. Szafka do salonu, na której ma stanąć telewizor powinna dobrze współgrać z urządzeniem RTV.

                                       Meblościanka Nums

Obecnie na rynku istnieje bardzo duża liczba różnorodnych modeli szafek. Bogata oferta najwyższej jakości szafek, które charakteryzuje doskonały design proponowana jest przez sklep meblowy Aldo. Szafki pod telewizor Aldo to projekty zarówno nowoczesne, jak i takie, które idealnie potrafią połączyć styl retro z osiągnięciami współczesnego designu. Przykładem szafki, która łączy w sobie idee przeszłości i przyszłości jest stolik RTV Indus. W ofercie Aldo dostępne są szafki różnego typu (klasyczne, nowoczesne, futurystyczne). Każdy klient na pewno znajdzie szafkę odpowiadającą jego gustom. 

Stolik TV Ness dąb nordic     

Funkcjonalność 

Wybierając szafkę pod telewizor należy również brać pod uwagę jej funkcjonalność. Mebel ten ma za zadanie eksponować telewizor - jest to oczywiście sprawa najważniejsza. Kolejne ważne cechy szafki to układ półek, szuflad, podział na przestrzenie otwarte lub zamknięte. Możliwości jest bardzo dużo, a ich wykorzystanie powinno w pełni odpowiadać oczekiwaniom klienta. Osoby ceniące sobie minimalizm wybiorą szafkę do salonu, która będzie dyskretnie zaznaczała swoją obecność, jak na przykład nowoczesny stolik RTV Luneo z oferty firmy Aldo. Dwie wyraźnie oddzielone przestrzenie, atrakcyjny i nowoczesny design oraz nienachalna kolorystyka pozwolą doskonale wkomponować mebel w przestrzeń salonu. Dla lubiących bardziej szałowe, ale także minimalistyczne rozwiązania, doskonałą propozycją będzie stolik RTV Barolo z iluminowaną szklaną półką. Osoby potrzebujące natomiast więcej wydzielonej przestrzeni wybiorą stolik telewizyjny Cordoue. Meble Aldo cechuje bardzo duża funkcjonalność oraz doskonały design. 

                               

Optymalna pojemność 

Jak zostało wspomniane, szafki RTV są podstawą do telewizora, ale także służą do przechowywania ważnych elementów sprzętu RTV, jak na przykład odtwarzacze video, audio, wzmacniacze oraz płyt CD/DVD/Blue Ray. To także miejsce, gdzie zainstalowana zostanie konsola do gier oraz przetrzymywane będą akcesoria do grania. Dlatego też bardzo ważna jest właściwa pojemność szafki pod telewizor. W ofercie firmy Alko wszystkie szafki zostały zaprojektowane w taki sposób, żeby idealnie pomieścić w sobie wszystkie elementy należące do multimedialnego centrum salonu.  

                                               RTV Manchester

Najlepsze szafki pod telewizor 

Poszukując najwyższej jakości szafki RTV, która spełni wszystkie wymagania i w pełni zadowoli klienta należy skorzystać z oferty Aldo. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji najlepszych mebli. Producent wykorzystuje doskonałe i trwałe surowce, z użyciem których wytwarza meble według nowoczesnych projektów najlepszych architektów kierujących się ergonomią i funkcjonalnością. Co więcej, szafki pod telewizor Aldo można rozbudować o dodatkowe elementy, jak nowoczesna meblościanka, która będzie idealnym dopełnieniem w przestrzeni salonu. Kompletna oferta szafek RTV dostępna jest na naszej stronie w kategorii Szafki RTV.