Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Jak wybrać odpowiednie biurko?

Wybrać odpowiednie biurko nie jest proste. Oferta na rynku jest bardzo szeroka i istnieje mnóstwo wariantów jednego biurka. Musimy również rozważyć design. Inny rodzaj biurka będzie się nadawał do małego mieszkania a inny do dużego gabinetu w domu mieszkalnym. Biurko będzie dla ucznia czy dla singla? Nasz krótki poradnik pomoże Państwu się zoorientować w bieżącej ofercie.

Biurko w salonie

Biurko jest często usytuowane w salonie. Mało osób ma w obecnych czasach urządzony gabinet w mieszkaniu. Do salonu jest idealnie małe biurko narożne. Oszczędza nam tak ważne miejsce w salonie i ma większy blat od klasycznych biurek. Większy blat zapewni lepszy komfort pracy.

 

Biurko Rox glossy white, oak    

 

 

Ciekawym elementem są nadstawki na biurka. Pozwalają w prosty i szybki sposób zwiększyć powierzchnię użytkową. Nadstawki często posiadają mnóstwo szafek, półek lub schowków. 

 

 

                                     Biurko z nadstawką Cork dąb nordic   

 

Nadstawki są popularne w pokoju dla ucznia. Powiększają przestrzeń do pracy i posiadają schowki dla przyborów szkolnych i książek. Nadstawka może być ciekawym i originalnym elementem w pokoju. Możemy wybrać nadstawkę w designie już obecnych mebli albo się zdecydować na zupełnie inny design, i tak stworzyć nietuzinkową kompozycję mebli.

 

Biurko - ozdoba każdego wnętrza  

Specjalną kategorią biurek są biurka rustykalne. Są to originalne meble, które mogą nadać wnętrzu niepowtarzalny charakter. Takie biurka mają dużą powierzchnię i będą slużyć długie lata. Idealnie się nadaje do mieszkania i do domu mieszkalnego.

 

 

                                                                         Biurko na prowadnicach nad łóżkiem Flex white

 

Całoświatowo są popularne są biurka w prowansalskim i skandynawskim designie. Rustykalne meble są kosztowniejsze, ale wytrzymałe i mogą być z wami przez całe życie.