Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Jak urządzić mieszkanie tymczasowe

Jak tanio zagospodarować mieszkanie tymczasowe? Jest logiczne, że w mieszkaniu na wynajem nie ma zbytniego sensu do dużych inwestycji. Ale każdy musi urządzić przestrzeń, zanim ma kredyt hipoteczny lub własne mieszkanie. Jesteś w takiej sytuacji? W tym artykule znajdziesz porady jak tanio i skutecznie urządzić mieszkanie. Oferta mebli multifunkcyjnych jest szeroka i przeznaczona do małych wnętrz. Praktyczne są różne typy regałów, regalików i pojemników. Jest to tanie i szybkie rozwiązanie dla małych wnętrz. Przedstawiamy wam meble, które mamy w aktualnej ofercie.  

Uniwersalne rozwiązanie w postaci regałów i regalików

Oferta regałów z pojemnikami francuskiego producenta jest naprawdę wyjątkowa. W niskiej cenie można urządzić prawie każde mieszkanie. Regały i pojemniki są w popularnych kolorach. Z takiego multifunkcyjnego systemu polecamy zbudować meblościankę lub optycznie przedzielić pokój w garsonce.  

 

                                   Szafka na buty z lustrem biała Jazz duża

 

Przedstawiamy Państwu bardzo eleganckie rozwiązanie do organizacji butów w przedpokoju, nawet jeśli Państwa przedpokój jest mniejszy. Regał na buty oferuje dużą przestrzeń do przechowywania dzięki swojej wysokości, ale nie zajmuje tak wiele cennego miejsca dzięki swojej niewielkiej szerokości.

Regał na buty, którego uzupełnieniem jest również lustro, sprawia, że przestrzeń jest wizualnie większa. Oferta hiszpańskiego producenta wyłącznie na naszej stronie. Regał na buty, do którego możemy polecić całą gamę innych mebli do kompletnego wyposażenia przedpokoju, co prezentujemy Państwu na zdjęciach poglądowych. Materiał płyta laminowana. Dostawa naszym własnym transportem bez uszkodzeń.

 

Alternatywa dla drogiej szafy

Szafa jest sporym wydatkiem w nowym mieszkaniu. Dlatego polecamy naszą ofertą tanich garderob i wieszaków. Systemy są funkcjonalne i wariabilne, z możliwością zmiany szerokości. Szeroki wachlarz możliwości prezentuje kolekcja mebli Easy, która ma ponadczasowy design a niektóre elementy można następnie wykorzystać w salonie. Kolekcja występuje w kilku odcieniach. 

 

                             

 

Systemy regałowe znajdą zastosowanie dla przedpokoju lub garażu. Oferta pojedyńczych elementów jest naprawdę bardzo szeroka. Płyta laminowana jest łatwa w utrzymaniu i w montażu.

 

W małym mieszkaniu liczy się każdy centymetr 

W małym mieszkaniu zawsze brakuje miejsca. Dlatego warto pomyśleć o miejscach na przechowywanie i stworzyć schowki. Toaleta może stanowić miejsce dla środków czystości i zaraz mamy miejsce w łazieńce na inne potrzebne rzeczy.   

 

Półka designerska Ten glossy white      Półka designerska Lis Baja oak small

 

Multifunkcyjne meble stanowią możliwość jak tanio i szybko zagospodarować mieszkanie tymczasowe. Jeżeli są Państwo w takiej sytuacji, to polecamy zapytać sprzedawce o poradę jak urządzić mieszkanie.