Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Jak przygotować najpiękniejszy pokój dla niemowlaka

Każda mamusia czekająca na rozwiązanie planuje, jak odpowiednio przygotować pokój dla swojego dziecka. Musi to być miejsce nie tylko ładne ale przede wszystkim dostosowane do potrzeb i bezpieczeństwa niemowlaka. Chcemy Państwa zainspirować, jak przygotować pokój dla niemowlaka tak, aby był bezpieczny i praktyczny jednocześnie.

                          

Kolory ścian dla lepszego samopoczucia i spokojnego snu

Kolory mają wpływ na nasz nastrój, a zwłaszcza w przypadku dzieci, które są bardziej wrażliwe od dorosłych. Dla dziecka najbardziej odpowiednie bądą delikatne kolory. Na ściany wybierz łagodne kolory pastelowe, zrezygnuj z krzykliwych i wyrazistych. Z doświadczenia mam wynika, że najlepiej wpływa na dziecko delikatny żółty kolor. 

                   Łóżeczko dla dziecka, pokój dziecięcy dla przedszkolaka Celeste

Kolor niebieski uspokaja a łóżeczko w ciemniejszym odcieiu zapewni dobry sen niemowlakowi. Jednak wybór tego koloru zalecmamy jedynie w przypadku, gdy pokój dziecka jest dobrze nasłoneczniony, w innym razie będzie sprawiał wrażenie zimnego.

 

                                 Łóżeczko dziecięce dla niemowlaka, pokój dziecięcy dla przedszkolaka Sacha oak

 

 

Najważniejsze, by łóżeczko dziecięce było bezpieczne

Do wyboru łóżeczka przywiązujemy najwięcej uwagi, ponieważ dziecko w pierwszych miesiącach swojego życia spędzi w nim najwięcej czasu. Powinno być solidnie wykonane z wysokiej jakości materiałów, łącznie z jakościowym wykończeniem.

Oferowane przez nas łóżeczka są wykonane zgodnie z obowiązującymi standardami, aby zapewnić Państwa dziecku bezpieczeństwo nawet w takiej chwili, gdy dziecko na moment zostanie samo.

Myślcie do przodu, wybierzcie łóżko rosnące razem z dzieckiem

Dzieci rosną jak na drożdżach. Dobrze wiemy, że łóżeczko dziecięce nie jest tanim zakupem więc warto wybrać takie , które posłuży dziecku dłużej.

Rosnące łóżeczka dziecięce mają tę zaletę, że łatwo je rozłozyć. Kiedy nadejdzie ten czas, z łatwością rozłożysz łóżeczko na klasyczne. Dzięki temu nie musisz kupować nowego łóżka, zyskujesz czas i oszczędzasz pieniędze. Oferowane przez nas łóżeczka wykonane są z wysokiej jakości materiałów, możecie być pewni, że wytrzymają długi okres użytkowania.

Praktyczny przewijak, który w późniejszym czasie posłuży jako komoda

Warto pomyśleć o komodzie z przewijakiem. Jej praktyczne zastosowanie docenisz na samym początku, od narodzin Twojego dziecka. Podczas przewijania wszystko jest pod ręką, dziecko jest bezpieczne, nie ma potrzeby od niego się oddalać a dodatkowo nie musisz pochylać się nad dzieckiem i stać w niewygodnej pozycji. Przewijak można zdemontować a komodę dalej użytkować w klasyczny sposób, przechowywać w niej zabawki lub ubrania.

                                       

 

Niech wygląd pokoju dziecięcego Wam się nie znudzi

Organizując pokój dziecięcy pomyśl o tym, by w przyszłości można było łatwo wprowadzić ewentualne zmiany. Czy to ze względu na wiek dziecka czy też z powodu rodzeństwa. Wybierz delikatne kolory, które Ci się nie znudzą. Zadbaj o miejsca do przechowywania, aby zabawki mozna było szybko do nich pochować.

Oryginalne dodatki będą wisieńką na torcie

Maluchy ciągle poznają świat, wszystkiego chcą posmakować dlatego często wkładają rzeczy do buzi. Nie ma więc sensu wypełniać pokój dziecięcy niepotrzebnymi ozdobami. Jeśli jednak nie chcesz zrezygnować z ozdób, a zwykłe zdjęcia na ścianie Cię nie zadowalają, proponujemy pluszową dekorację na ścianę, która zdecydowanie będzie oryginalnym rozwiązaniem.