ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Jadalnia Elise 0187LIVI

Producent: PRS
Kod: PRS00310
6 272 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Stół: 170x77x90 cm
Krzesło jadalniane: nie ma w zestawie
Komoda 4 drzw.: 182X94X51 cm
Komoda: 110x88x42 cm
Materiał: płyta laminowana – płyta MDF
Sposób dostawy: demont / całość
Kolor: przezroczysty biały
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Rustykalna jadalnia w stylu francuskim

Oferta mebli rustykalnych francuskiego producenta jest bardzo szeroka. Różnią się one nie tylko zależności od wnętrz do któych są przeznaczone,  jadalnia, salonu czy inne, ale głównie końcowym wykończeniem, które jest w przeciwieństwie do mebli rustykalnych  inspirowanych kulturą meksykańską, bardziej eleganckie i bardziej szczegółowe w wykonaniu. Oczywiście w wzornictwie pochodzącym z Meksyku czy z Francji odzwierciedla się bardzo różny od sposóbu życia. Meksykańskie meble rustykalne mają prostsze linie, natomiast francuskie meble rustykalne  są bardziej efektowne.

Francuski producent kładzie nacisk na jakość, utrzymanie oryginalnego wzornictwa i funkcjonalność mebli w czasach współczesnych. Do produkcji wybranych elementów wykorzystał płytę laminowaną w przejrzysto białym kolorze w imitacji sosny.Płyta laminowana jest bardziej odporna na uszkodzenia mechanicznei prostrza w utrzymaniu, w przeciwieństwie do litego drewna.

 

Kolekcja Elis jako zestaw, lub wybór z oferty elementów

 

Cena zestawu jadalni obejmuje:

- Stół do jadalni ze szklanym blatem (bardzo praktyczny)
- Oszklona witryna
- Czterodrzwiowa komoda
- Lustro
- Dwudrzwiowa komoda 

Ogólnie design mebli wygląda bardzo łagodnie, co jest częściowo osiągnięte przez przezroczysty biały kolor, który zachowuje widoczną strukturę drewna, oraz przez mosiężne, bardzo precyzyjnie wykonane uchwyty. Rustykalne meble Elise są bardzo wysokiej jakości, co widać także na zdjęciach. Wszystkie wymienione elementy można również znaleźć w ofercie pojedynczych mebli kolekcji Elise.

Francuski producent znany i ceniony z unikalnego wykonania i z wysokiej jakości. Kolekcja Elise oferuje również meble do salonu, gdzie można znaleźć te same elelmenty. Bez względu na zamawianą ilość mebli, zawsze oferujemy darmowy transport na terenie całego kraju.

 

Parisot
Grupa Parisot powstała we Francji w 1936 roku, kiedy Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli, łącząc nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem i naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble w zgodzie z europejskimi standardami, z naciskiem na jakość i bezpieczeństwo.
Meble spełniają rygorystyczne europejskie wymogi bezpieczeństwa, pakowane są w częściach dla łatwiejszego transportu, wraz ze szczegółową instrukcją montażu.

 

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty powiązane

Stół jadalniany Elise 0187TARE

Stół jadalniany Elise 0187TARE

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
od 1 557 zł
Komoda Elise 0187E4PT

Komoda Elise 0187E4PT

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
1 804 zł

Produkty podobne

Meble do jadalni Mathis 0192

Meble do jadalni Mathis 0192

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
od 2 944 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie