ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Hoker - krzesło barowe Coctail 228333

Producent: DME - F
Kod: DME0156-2014
342 zł
Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie

Dane produktu

Wysokość: 82-104 cm
Szerokość: 39 cm
Głębokość: 42 cm
Waga: 7 kg
Ilość paczek: 1 szt.
Materiał: metal-tworzywo
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: czarny
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy

Nowoczesne krzesło COCTAIL jako unikalny dodatek

Krzesło barowe Coctail napewno możemy określić jako nowoczesne i eleganckie. Oprócz prezentowanego czarnego odcienia producent oferuje również tradycyjny biały kolor i raczej nietypowy jasno niebieski odcień. Krzesło pomimo prostej konstrukcji, możemy oznaczyć za komfortowe, posiada bowiem oparcie pleców i nóg oraz możliwość ustawienia wysokości siedzenia.

 

 

Francuski producent kładzie nacisk na jakość, przy zachowaniu atrakcyjnych cen. Do produkcji krzesła zastosowano metal i plastyk (PCV). Krzesło proste w utrzymaniu i konserwacji. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji.Demeyere 

Firma założona w 1909 roku we Francji przez pana Luciena Demeyere, która od samego początku stara się w pełni dostosować do potrzeb rynku. W związku z tym, przez cały czas zmienia metody produkcji, wykorzystuje nowe materiały i stara się zawsze wprowadzać nowoczesne wzornictwo.

1956 - p. Pierre Demeyere, syn założyciela firmy,podejmuje się prowadzenia firmy i kontynuuje filozofię produkcji swojego ojca. Po raz pierwszy zaczęto stosować materiały takie jak płyta laminowana.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie