ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Garderoba Laila 13740010

Producent: IL
Kod: IL004-2016
479 zł
Przybliżony czas dostawy:
2 - 3 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: według zawieszenia
Szerokość: 92 cm
Głębokość: 26 cm
Waga: 27 kg
Materiał: płyta lamainowana 15 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały
Kraj pochodzenia: Niemcy
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Garderoba do przedpokoju, proste i tanie rozwiązanie wejścia do mieszkania

Mają Państwo do dyspozycji tylko niewielką przestrzeń w przedpokoju? Zastanawiają się Państwo jak wyposażyć taki przedpokój i jak przynajmniej częściowo wykorzystać przestrzeń? Rozwiązaniem może być przedstawiana garderoba, a raczej praktyczny zestaw wieszaka z lustrem i szafki do butów. Bardzo praktyczna jest możliwość zawieszenia części zestawu na ścianę, co pozwala na znaczną oszczędność przestrzeni. Zestaw niemieckiego producenta w białym wykonaniu i cenie nie do pobicia. Niewielkim kosztem zyskujemy wszystko co potrzebne w przedpokoju. Wieszak ,lustro i szafkę do butów. Biały kolor jest odpowiedni nawet do ciemniejszych pomieszczeń. Identyczny zestaw jest również do dyspozycji w imitacji naturalnego drewna.

 

Materiałem do produkcji tej garderoby jest płyta laminowana o grubości 15 mm.. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.Interlink
Firma powstała w Niemczech, założona przez p. Martina Linka, obecnie jednak ma siedzibę w malowniczym mieście Seltz we Francji. Jakość produkcji oparta jest na przysłowiowej niemieckiej dokładności i dbałości o szczegóły. Firma Interlink za naszym pośrednictwem oferuje kolekcje nowoczesnych i stylowych mebli, które można znaleźć między innymi w kategorii mebli z litego drewna. 
Wszystkie produkty posiadają certyfikaty jakości i atesty zdrowotne.
Meble Aldo są wyłącznym przedstawicielem na kraje bloku wschodniego, wszystkie aktualne produkty i nowości można znaleźć na naszych stronach internetowych. Partnerów wyszukujemy biorąc pod uwagę wysoką jakość produkcji, a ta jest charakterystyczna również dla niemieckiego producenta.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Garderoba Laila 13719010

Garderoba Laila 13719010

Przybliżony czas dostawy:
2 - 3 tygodnie
508 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie