ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Garderoba Ideplus 7725

Producent: DME - F
Kod: FR0090
524 zł
Przybliżony czas dostawy:
2-3 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 203 cm
Szerokość: 141,5 cm
Głębokość: 39,6 cm
Materiał: płyta laminowana
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Garderoba Ideplus 7725

Biały kolor i mnóstwo przestrzeni do przechowywania Garderoby Ideaplus, na pewno wzbudzą zainteresowanie zwłaszcza u kobiet. Dwa drążki na ubrania, wiele półek i szuflad i to wszystko w bardzo atrakcyjnej cenie.

Przed zakupem tej garderoby, polecamy skorzystać z instrukcji montażu (do pobrania pod odkaźnikiem instrukcja). Boczną ściankę (element nr.4 w instrukcji) można bowiem wykorzystać nie tylko zgodnie z instrukcją, ale w wypadku umieszczenia jak na zdjęciu głównym, można ją rozdzielić i wykorzystać jako dodatkowe półki nad drążkami.

Mebli podobnego typu nie jest za wiele w ofertach producentów, więc cieszy nas fakt, że możemy zaproponować tą właśnie konstrukcję francuskiego producenta. Obojętne czy nazwiemy ją garderobą, szafą, czy regałem, najważniejsze to to, że pomaga nam w zorganizowaniu naszych ubrań. Z wykorzystaniem tej garderoby ubrania są posegregowane i pod ręką. Dodatkowym atutem jest możliwość zmiany konstrukcji w zależności od możliwości ustawienia. Garderoba wykonana jest z płyty laminowanej o grubości 15-18 mm, prostej w utrzymaniu i konserwacji.

 

Demeyere
Firma założona w 1909 roku we Francji przez pana Luciena Demeyere, która od samego początku stara się w pełni dostosować do potrzeb rynku. W związku z tym, przez cały czas zmienia metody produkcji, wykorzystuje nowe materiały i stara się zawsze wprowadzać nowoczesne wzornictwo.

1956 - p. Pierre Demeyere, syn założyciela firmy,podejmuje się prowadzenia firmy i kontynuuje filozofię produkcji swojego ojca. Po raz pierwszy zaczęto stosować materiały takie jak płyta laminowana.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Garderoba Ideplus 7725

Garderoba Ideplus 7725

Przybliżony czas dostawy:
2-3 tygodnie
524 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie