Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Francuskie specjały do każdej sypialni

Do tegorocznej oferty francuski producent przygotował całą masę projektów do sypialni. Oferta przeznaczona dla właścicieli małych mieszkań tak samo jak dla właścicieli obszernych rezydencji. Nowoczesne, stylowe i eleganckie meble oferowane w szerokiej gamie kolorów i odcieni. Jeżeli szykują się Państwo do aranżacji nowej sypialni to dzisiejszy artykuł powinien być odpowiednim źródłem informacji. W skrócie przedstawimy możliwości jakie oferują nowoczesne projekty.

 

 

Projekty zestawów do sypialni

W ofercie oprócz całej masy pojedynczych elementów, znajduje się również wiele kompletnych zestawów sypialnianych oferujących wszystko co w sypialni niezbędne. Każdy projekt zestawu zawiera oczywiście łóżko podwójne, stoliki nocne, komody czy tradycyjne i niezbędne szafy. Francuski producent, którego ofertę dzisiaj przedstawimy wykorzystuje do produkcji płyty laminowane o grubości 15-22 mm. W cenie łóżek zawsze znajdują się stelaże. W pierwszej kolejności przedstawimy łóżka podwójne, które producent oferuje w trzech rozmiarach. Najmniejszy rozmiar 140x200 cm przeznaczony jest zwłaszcza dla singli, mieszkających już samodzielnie, ale nie planujących na razie zakładania rodziny, czy do urządzenia wynajmowanego mieszkania z małymi pomieszczeniami. Rozmiar 160x200 cm to już typowy rozmiar dla sypialni dorosłych osób i z tym rozmiarem najczęściej spotykamy się w ofercie zestawów. Dla osób dysponujących obszerną sypialnię, lub preferujących ogromną powierzchnię spania, jest do dyspozycji powierzchnia spania 180x200 cm. Wybór jest więc bardzo szeroki i każdy chyba znajdzie coś dla siebie.

 

  

 

Na dołączonych zdjęciach prezentujemy przykłady zestawów zaprojektowanych bezpośrednio przez producenta. Wystarczy jedno kliknięcie i otrzymujemy kompletny zestaw. Rzecz jasna jeżeli potrzebują Państwo tylko łóżko, czy tylko szafę lub komodę, wystarczy skorzystać z oferty pojedynczych elementów. Każdy z mebli widocznych na zdjęciach jest do dyspozycji również samodzielnie.

 

 

Pojedyncze elementy do sypialni

Jak już wspomnieliśmy przed chwilą, francuski producent oferuje również szeroką gamą pojedynczych elementów do wyposażenia sypialni. W ofercie są do dyspozycji łóżka podwójne i pojedyncze dostępne w różnych wykonaniach i z możliwością wyboru powierzchni spania. Łóżka wykonane z płyt laminowanych czy z litego drewna, a tak samo proste, tanie konstrukcje , jak i kosztowniejsze, ekskluzywne produkty dla bardzo wymagających klientów.. Oferta jest naprawdę bardzo szeroka. Łóżko jest najczęściej nabywanym pojedynczym elementem sypialni, a wybierane jest zazwyczaj pod kątem potrzeb i dostępnej przestrzeni. W małym wynajmowanym mieszkaniu na pewno odpowiednim rozwiązaniem będzie łóżko z ogromną przestrzenią do przechowywania, która w niektórych przypadkach może z sukcesem zastąpić nawet szafę.

 

  

 

Oprócz już wspomnianych łóżek z przestrzenią do przechowywania, do dyspozycji są również łóżka o bardziej romantycznym wyglądzie. Przykłady obu wspominanych opcji widoczne są na dołączonych zdjęciach. Możliwości jest naprawdę bardzo wiele. Kolejnym niezbędnym elementem wyposażenia sypialni są szafy, a do dyspozycji są również kolejne elementy potrzebne do umeblowania sypialni w jednolitym stylu, takie jak komody czy stoliki nocne.

 

Aranżacja sypialni w jednolitym stylu, z pojedynczych elementów jest sprawą bardzo prostą, dzięki naprawdę szerokiej ofercie tych elementów. Na zakończenie pozostaje tylko jedna mała uwaga dotycząca materacy. Warto pamiętać o tym, że łóżko może być tylko tak jakościowe jak materac w nim umieszczony.