Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Francuska elegancja do pokoju dziecięcego dla dziewcząt

Do aranżacji pokoju dziecięcego romantycznie nastawionych dziewczynek, dziewcząt i dorastających nastolatek polecamy kolekcje francuskiego producenta. Kolekcje mebli dziecięcych do wyposażenia pokoju dziecięcego lub studenckiego posiadają typowo francuską elegancję i niepowtarzalny styl. Oryginalne wzornictwo i kolorystyka tworzona kombinacją najpopularniejszych dziewczęcych kolorów podkreślają przeznaczenie tych mebli do wyposażenia pokoi dziecięcych dla dziewcząt. Dzisiejszy artykuł powinien być źródłem inspiracji dla miłośników typowo francuskiej elegancji

 

 

Pokój dziecięcy dla uczennicy

Jak zaaranżować pokój dziecięcy dla przyszłej uczennicy? Podstawą pokoju dziecięcego to jakościowe łóżko z niemniej jakościowym materacem. Jakościowy sen w sposób podstawowy wpływa na poprawny rozwój dziecka. Łóżka dziecięce dla dziewcząt francuskiego producenta oferują klasyczną powierzchnię spania 90x200 cm. Nie tylko łóżka, ale i pozostałe meble z kolekcji francuskiego producenta posiadają zaokrąglone krawędzie. Bardzo ważny element dla bezpieczeństwa dziecka. Na dołączonych zdjęciach przedstawiamy kilka pojedynczych elementów reprezentujących typowo francuski design.

 

 

Elegancja i styl widoczne na pierwszy rzut oka. Nietypowe kształty, oryginalne uchwyty i wzory podkreślające oryginalność mebli. Biurko oferuje bardzo praktyczną półkę do odkładania w całej szerokości blatu. Oryginalny jest również odcień koloru różowego nazwany producentem Lilly. Białe powierzchnie uzupełnione rysunkami i liniami podkreślającymi nietypowe kształty to kolejne atuty. W naszym sklepie Meble Aldo staramy się zawsze oferować możliwość zamawiania pojedynczych elementów kolekcji, ale mamy również do dyspozycji przygotowane kompletne zestawy pokoi dziecięcych. Na dołączonych zdjęciach łatwo ocenić jak może wyglądać pokój dziecięcy zestawiony z kolekcji mebli francuskiego producenta.

 

   

 

 

Pokój dziecięcy dla studentki

Nastolatki na pewno docenią kilka zmian. Klasyczne łóżko o powierzchni spania 90x200 cm warto zmienić łóżko studencki o powierzchni spania 120x200 cm. Pokój studencki możemy też uzupełnić o lustro, które może z biurka lub komody stworzyć praktyczną toaletkę. Warto również zwrócić uwagę na obszerną szafę z lustrem. Blat biurka jest wystarczający nawet dla intensywnie pracującej studentki. Bardzo praktyczny jest również regał widoczny na zdjęciach, z możliwością dowolnego ustawienia w pomieszczeniu, lub bezpośredniego połączenia z szafą.

 

 

Francuski producent pokoi dziewczęcych oferuje eleganckie meble posiadające certyfikaty jakości. Materiałem do produkcji jest płyta laminowana, lub płyta MDF z obrzeżami ABS. Ze względu na wygląd i jakość mebli, uważamy że również cena jest bardzo atrakcyjna.