Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Fotele biurowe z podnóżkiem - szczyt wygody

Wybierając fotel biurowy, warto szukać największego komfortu. Najlepiej zdecydować się na fotele z podnóżkiem, które nie tylko spełniają zasady ergonomii pracy, ale przede wszystkim pozwalają na chwilę relaksu przy biurku. Bowiem podnóżek w znacznym stopniu odciąża cały kręgosłup oraz kończyny dolne i stopy. Takie fotele biurowe są również świetnym elementem dekoracji nowoczesnych biur – pasują do wielu aranżacji.

Szary fotel – must have każdego wnętrza w stylu skandynawskim

Moda na skandynawskie wnętrza dotarła także do biur. Szalenie pożądane są meble biurowe tapicerowane w szarej kolorystyce. Są dopełnieniem aranżacji minimalistycznych, w których każdy element przestrzeni pasuje do drugiego.

Szary fotel to must have takich wnętrz – wygląda ładnie i  idealnie komponuje się z innym wyposażeniem pomieszczeń biurowych. Ponadto podkreśla prestiż gabinetu prezesa i szefa oraz jest szczytem komfortu.  W końcu na wygodny fotel biurowy zasługuje każdy pracownik firmy, a w szczególności osoby na ważnych stanowiskach. 

 


Szary fotel pozycjonowany Westfield to godny polecenia mebel, w którym można wygodnie się oprzeć, a na podnóżku położyć zmęczone nogi, "łapiąc" kilka chwil odpoczynku. Ciemnoszary fotel pozycjonowany Limbo to druga propozycja dla osób, które poszukują do biura foteli z podnóżkiem. Oba fotele biurowe zostały zaprojektowane przez duńską firmę Actona Company, która jest jednym z wiodących dostawców mebli w Europie.

Prosty design, piękny odcień obicia oraz wykonanie z wysokiej jakości metalu i chromu – to tylko niektóre elementy wyróżniające te szare fotele biurowe. Z pewnością to meble, które zadowolą każdego – nie tylko osoby na wysokich stanowiskach w firmie, które potrzebują nietuzinkowych siedzisk, ale także domowników, bo można się w nim relaksować, czytając książkę, czy oglądając ulubione seriale. To fotele do biura i do domu.

Czarne fotele z podnóżkiem –  fuzja klasyki stylu i ergonomii

Fotele biurowe z podnóżkiem to najlepszy sposób na relaks i odstresowanie się w pracy, gdy mamy trudny dzień lub po prostu potrzebujemy momentu odprężenia.  Niektóre fotele z podnóżkiem mają funkcję rozsuwania się na wzór leżanki, co pozwala na wygodne rozłożenie się i rozprostowanie spiętych części ciała.

W parze z wygodną, idzie ich nienaganny design, przyciągający uwagę swoją starannością i niekwestionowaną dokładnością wykonania. Taki komfortowy fotel ze skóry to must have niejednego właściciela firmy lub pracownika na kierowniczym stanowisku. Skórzany czarny fotel to klasyczny mebel wielu biur, który nigdy nie wyjdzie z mody, bo pasuje do różnego rodzaju wnętrz – także do najnowszych światowych trendów w aranżacji. 

 

  


Czarny fotel pozycjonowany Bonn to klasyczny mebel z wyprofilowanym oparciem, regulacją wysokości oraz podłokietnikami. To elegancki fotel, który dobrze będzie wyglądał w nowoczesnym biurze i zadowoli każdego pracownika. W naszej ofercie do kupienia jest także czarny fotel pozycjonowany Limbo z podnóżkiem oraz ergonomiczny fotel biurowy Westfield.

Oba fotele są skórzane, zatem to nie tylko wygodne siedziska, ale także świetne elementy dekoracji przestrzeni biurowych. Co więcej – są łatwe w utrzymaniu czystości, a ich pielęgnacja nie wymaga specjalnych środków chemicznych. Wystarczy systematyczne czyszczenie polegające na przecieraniu ściereczką namoczoną w wodzie. Fotele ze skóry są najchętniej kupowanym wyposażeniem do biur. Skóra jest odporna na odkształcenia i pękanie, a meble te są solidnie wykonane, posłużą pracownikom w biurze na wiele lat. 

 

  


Najważniejsze jest jednak to, że te skórzane fotele biurowe z podnóżkiem pozwalają na relaks za biurkiem, więc spełniają potrzeby pracowników, dla których ergonomiczne krzesło jest jednym z największych kryteriów satysfakcjonującej pracy. Podnóżek znacznie zwiększa komfort pracy, dając ogromne wsparcie dla nóg i zapobiegając m.in. problemom z krążeniem krwi. 

Fotele z podnóżkiem pozwalają na utrzymanie prawidłowej postawy ciała i minimalizują skurcze łydek. To meble idealne dla osób, które odczuwają dolegliwości „ciężkich nóg” oraz poszukują czegoś, co zmniejszy negatywne skutki zdrowotne wielogodzinnego siedzenia w tej samej pozycji. Podnóżek bowiem ma ogromne znaczenie w profilaktyce zdrowej pracy biurowej.