ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Dziecięcy stolik nocny Lilly G58.140

Producent: Gaut
Kod: GA0016-2015
513 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 45 cm
Szerokość: 44 cm
Głębokość: 38 cm
Materiał: płyta MDF
Wykonanie: obrzeża ABS
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: odcienie szarego w kombinacji z różowym
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy

Dziecięcy stolik nocny Lilly

Wybierając meble do pokoju dziecięcego z kolekcji Lilly francuskiego producenta, mamy do dyspozycji szereg pojedynczych elementów. Elegancki wygląd i popularne kolory na pewno zainteresują większość dziewczynek czy nastolatek. Jednym z elementów kolekcji jest prezentowany obecnie stolik nocny. Jego elegancję podkreśla stylowy uchwyt. W identycznym wzornictwie mamy do dyspozycji wszystkie niezbędne elementy do wyposażenia pokoju dziecięcego lub studenckiego.

 

Francuski producent kładzie nacisk na wysoką jakość i oryginalne wzornictwo. Do produkcji szafy wykorzystał jakościową płytę MDF. Zaokrąglone krawędzie i obrzeża ABS są dowodem dbałości o bezpieczeństwo. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.


Certyfikat ISO 9001 - jakość
Certyfikat ISO 14001 – gwarancja na meble od 3-5 lat
Certyfikat ISO 18001 – meble bezpieczne dla zdrowia i w używaniu

 

Gautier
Zespół projektantów z firmy Gautier z przyjemnością przedstawia bardzo ciekawą kolekcję mebli. Produkcja jest czysto francuska, a skupia się przede wszystkim na harmonii, szczerości oraz spójności. Filozofia, która ma na celu ciągłe zwiększanie jakości a zarazem kładzie nacisk na szczegóły.
Producent przynosi wzornictwo i styl na miarę dni dzisiejszych, a zarazem jest pozytywnie nastawiony do problematyki ochrony środowiska naturalnego, zwłaszcza pod kątem produkcji. Dowodzi tego posiadaniem wiele certyfikatów .

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie